Jump to content

Slažete li se da vlasnici drugih proizvođača automobila mogu biti članovi u Renault klubu?


dolac

Recommended Posts

Evo, ovaj topic otvaram, na prijedlog kolege Toce_sb.

Da sad vidimo kako će dragi forumaši te članovi kluba glasati!

Nadam se što većem odazivu i što manje OT i svađe u ovom topicu jer ću sve brisat i za to dijelit sankcije dotičnima.

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Nisam ucestvovao u onoj raspravi, jer mi je smijesna... glasam za "DA" ukoliko to ukljucuje da takvi mogu biti clanovi, ali bez prava glasa na skupstini i bez prava odlucivanja na bilo koji drugi nacin... to je moj stav po ovom pitanju, mada nisam clan kluba RKH, iznosim svoj stav, nadam se da to nije prevelik OT na ovoj anketi...:hey:

Link to comment
Share on other sites

NE, osim ako nisu poput ive, gtt, bad&blue i ostalih koji su prije vozili renault (nadam se opet) i mogu pomoci kod problema vezano za iste. U protivnom mislim da bi se punili samo postovi na small talku i nekim opcenitim temama.

Link to comment
Share on other sites

NE, osim ako nisu poput ive, gtt, bad&blue i ostalih koji su prije vozili renault (nadam se opet) i mogu pomoci kod problema vezano za iste. U protivnom mislim da bi se punili samo postovi na small talku i nekim opcenitim temama.

;)

I imat cu ga opet jednog dana :) Vrlo brzo, nadam se.

Link to comment
Share on other sites

Molim lijepo da se upisu oni koji su glasali za DA jer mi nesto ne stima sa anketom i NE BRISITE MI POSTOVE!!!!!

1. Moschus

Edited by MoschuS
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim razloga zasto ne!?

Sigurno postoje osobe koje bi htjele imati Renault ali iz nekog razloga si ga nemogu priustiti, Isto tako sam uvjeren da ima puno simpatizera Renaulta koji su ga prije vozili ili ce ga voziti.

Ali opet nebih se slozio s time da takav clan ima nekakvu funkciju u klubu.

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim razloga zasto ne!?

Sigurno postoje osobe koje bi htjele imati Renault ali iz nekog razloga si ga nemogu priustiti, Isto tako sam uvjeren da ima puno simpatizera Renaulta koji su ga prije vozili ili ce ga voziti.

Ali opet nebih se slozio s time da takav clan ima nekakvu funkciju u klubu.

pa onda neka budu članovi foruma dok ne kupe Renault. Kad ga kupe, plate još 100kn i punopravni su članovi Renault kluba. Jednostavno!

Link to comment
Share on other sites

ako je neko imao renault

mozda moze i sto pametno rec....

zasto mu zabraniti pristup?

1. Moschus

2. Vedran

3. darko

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

pa onda neka budu članovi foruma dok ne kupe Renault. Kad ga kupe, plate još 100kn i punopravni su članovi Renault kluba. Jednostavno!

Dobro a kaj je s onima koji bai ga htjeli kupiti a nemaju mogucnosti za to a htjeli bi se druziti s ljudima iz kluba i biti clan istog?

Kaj smeta 100kn vise u blagajni kluba?

Link to comment
Share on other sites

I 0-100 ako sam dobro skuzio a gore pise da su 3 glasa ;)

Tako je...:hey: moj je glas zapravo bio prvi....;)

Dugo vremena je pisalo Total votes: 3, a samo moj glas gore pored "bar"-ova... :??:

1. Moschus

2. Vedran

3. darko

4. 0-100 7,3 sec

P.S. sad trenutno pise Total votes: 12, a ukupno ima 3 glasa DA i tri glasa NE iznad...:roll:

Edited by 0-100 7,3 sec
Link to comment
Share on other sites

Tako je...:hey: moj je glas zapravo bio prvi....;)

Dugo vremena je pisalo Total votes: 3, a samo moj glas gore pored "bar"-ova... :??:

1. Moschus

2. Vedran

3. darko

4. 0-100 7,3 sec

P.S. sad trenutno pise Total votes: 12, a ukupno ima 3 glasa DA i tri glasa NE iznad...:roll:

1. Moschus

2. Vedran

3. darko

4. 0-100 7,3 sec

5. GTT

Link to comment
Share on other sites

Dobro a kaj je s onima koji bai ga htjeli kupiti a nemaju mogucnosti za to a htjeli bi se druziti s ljudima iz kluba i biti clan istog?

Kaj smeta 100kn vise u blagajni kluba?

Tko priča o zabrani dru

Link to comment
Share on other sites

Netko je čačkao po anketi, a ja ću sad lijepo ovu zatvoriti i otvoriti novu, pa vas molim da ponovo glasate. Inače, i moj glas je za DA.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.