Jump to content

Slažete li se da vlasnici drugih proizvođača automobila mogu biti članovi u Renault klubu?


Spex

Recommended Posts

Ne. Mislim da je jasno zašto je moj odgovor takav, i ne trebam ponavljati riječi istomišljenika. Jedino što bih dodao eventualno nekakvu titulu počasnog člana, ili nešto slično ("ex driver (sa iskustvom)"' itd). Ali primati u klub ljude koji ne voze Renault, sorry, nema mi to smisla...

:klap::klap:

Jedino bih od toga izuzeo sadašnje članove koji su pridonijeli radu kluba.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • R5_ST

    6

  • MoschuS

    4

  • Spex

    4

  • vedran

    4

Top Posters In This Topic

:klap::klap:

Jedino bih od toga izuzeo sadašnje članove koji su pridonijeli radu kluba.

Potpisujem. To sam zaboravila dodati kad sam rekla da. Osobno mislim da netko tko se tek logirao na forum a ne vozi Renault ni neće htjeti u klub, kontam da će ga zadovoljiti i biti član foruma. Ono moje DA se također odnosi na članove koji su već dugo na forumu

Link to comment
Share on other sites

Kada mi je trebao podatak sa HONDA foruma, poslao sam pristupnicu i DOBIO odbijenicu jer imam RENAULT.

Napominjem trebao mi je kontakt sa jednim njihovim članom i nisam ga dobio iz razloga što mi nisu dozvolili regu.

I poslao sam adminu molbu da me izbriše nakon kontakta ali imao sam samo SNIJEG na monitoru.

S ovim hoću reći da drugi FORUMI nemaju problema kao MI,ono hoću-neću;mogu-ne mogu.

Nema i

Link to comment
Share on other sites

NEEEE... dođe sutra KLiK i učlani se u RKH... nek plati za forum, yebe mi se i bude član foruma... ali da bude član kluba... debilana...

ali o tome ima statut, na kraju će opet netko i mimo naših glasova odlučivat o tome hoće li nekoga pustit u klub, tako da je svejedno...

Link to comment
Share on other sites

ali o tome ima statut, na kraju će opet netko i mimo naših glasova odlučivat o tome hoće li nekoga pustit u klub, tako da je svejedno...

Pa dajte onda pročitajte taj statut.

Nigdje u njemu, baš nigdje izrijekom ne piše da članovi kluba ne mogu biti oni koji na posjeduju renault vozilo.

Ništa se neće odlučivati mimo, pokraj ili nekaj slično.

Edited by Puzzleman
Link to comment
Share on other sites

Prije se nije moglo registrirat na hfc, sad je moguće.

Moglo se i prije....ja sam tamo regan mo

Link to comment
Share on other sites

Ne. Mislim da je jasno zašto je moj odgovor takav, i ne trebam ponavljati riječi istomišljenika. Jedino što bih dodao eventualno nekakvu titulu počasnog člana, ili nešto slično ("ex driver (sa iskustvom)"' itd). Ali primati u klub ljude koji ne voze Renault, sorry, nema mi to smisla...

svaka cast na postu..!! :klap:

Link to comment
Share on other sites

http://88.198.71.122/forum/index.php?s=&am...t&p=9575783

S ovim mojim postom #55# je krenula hajka na članove kluba koji ne voze Renault. Cilj mi nije bio istjerivanje duhova ali eto stvar se zahuktala do usijanja.

Moj glas je naravno DA ali uz napomenu da se postojećim članovima omoći da ako

Edited by logan
Link to comment
Share on other sites

^^

A zašto si onda glasovao s DA - "DA" znači da svi mogu biti u RKH, a "NE" da samo vlasnici R mogu biti članovi --- ili sam ja nešto pogrešno shvatio :??:

Link to comment
Share on other sites

ola, pa ak netko bas ima zelju da se uclani u klub kojim slucajem, a isti ne posjeduje renault vozilo uvijek moze poslat neko objasnjenje ljudima u klubu koji mu nakon toga mogu to omogucit ili ne...

inace, glasam za NE i isto mislim da su ovi potezi uprave realni i pozitivni za daljnje postojanje kako foruma tako i kluba...

Edited by malji
Link to comment
Share on other sites

Sorry za OT i Spexovo upozorenje da ne pišemo komentare u anketu ali mene

Link to comment
Share on other sites

Vlasnici drugiha auta članovi foruma DA, ali članovi kluba NE. Ali opet imaš ljudi koji ne posjeduju Renault marku ali su opet voljni dati novac za članstvo u klubu i ponekad su bolji članovi nego oni koji voze Renault. Ja sam za činjenje ustupaka i iznimki.

Mo

Edited by sportivo
Link to comment
Share on other sites

Smatram da mi je obveza obavjestiti članove foruma i kluba, da je na upravi kluba,

(nakon burne rasprave između predsjednika i mene) donešena konačna odluka

o ovom pitanju.

Uprava kluba broj 5 članova.

Rain, ip, Brko, x3m, Puzzleman

Nakon provedenog glasanja rezultat je slijedeći:

Protiv: Rain, Brko, x3m

Za: Puzzleman

Suzdr

Link to comment
Share on other sites

Tako jeeeee! :klap:

Ignorirajte vecinu i odhebite ljude koji zele dati lovu u klub! :lool::tup:

A od suzdrzanih/nesvrstanih i generalno svih koji nemaju muda zauzet stranu mi se lagano :riga:

Link to comment
Share on other sites

Tako jeeeee! :klap:

Ignorirajte vecinu i odhebite ljude koji zele dati lovu u klub! :lool::tup:

Odluke o radu kluba nikako ne mogu donositi forumaši nego uprava kluba. Nije sad uopće bitno jel se sla

Link to comment
Share on other sites

Odluke o radu kluba nikako ne mogu donositi forumaši nego uprava kluba. Nije sad uopće bitno jel se sla
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.