Jump to content

pozdrav


twingoVD

Recommended Posts

Zovem se Jakov i iz Vodica sam... vozim twinga 1.2 u još uvijek tzv. tvorničkom izdanju(ne zadugo nadam se) i scenica 1.9dCi. za ovaj forum sam saznao sasvim slučajno od jednog od moderatora. nadam se ugodnom društvu, suradnji i podršci... pozz svim članovima

Edited by twingoVD
Link to comment
Share on other sites

Vidi još jedan iz "sela". Bilo je i vrime više :)

:hey:

A valjda ljudi vide mene kako vozim pa misle da su tu samo luđaci.... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao! Teško nam je pogoditi koji te je to moderator naveo na forum, daj malo pojasni :laugh:

Link to comment
Share on other sites

ok! da budem malo precizniji nije moderator nego od moderatora Coupea RS brat. ali pošto on nije na forumu onda mi je ovako bilo lakše... šalim se, naime do danas nisam znao da su moderator i osoba koja je meni rekla za forum braća jer smo se tek nedavno upoznali. i mislio sam da je zapravo od modreatora brat moderator... :zubo::tup::tup::tup::roll::hail:

Link to comment
Share on other sites

ok! da budem malo precizniji nije moderator nego od moderatora Coupea RS brat. ali pošto on nije na forumu onda mi je ovako bilo lakše... šalim se, naime do danas nisam znao da su moderator i osoba koja je meni rekla za forum braća jer smo se tek nedavno upoznali. i mislio sam da je zapravo od modreatora brat moderator... :zubo::tup::tup::tup::roll::hail:

Hehehe....ma zeza te malo ovaj logan ali sad zna da se mora javiti dvojici ili trojici kad bude ponovo u našem mistu - za coffe i ćakulu. ;)

Link to comment
Share on other sites

ma sku

Edited by twingoVD
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.