Jump to content

2007 FORMULA 1™ Sinopec Chinese Grand Prix


ZD1400RT

Recommended Posts

Meni i dalje nije jasno kako ga mogu gurati iz pjeska.Znači postavim si za svaki slučaj par kineza na svaki zavoj da me vrate na stazu ako izletim.Pa nije to play station da imaš 100

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    15

  • Blue_Fatal1ty

    13

  • eruj

    11

  • ZD1400RT

    8

Utrka je bila zakon :yeah: a kako sam tek skakao kad se hamilton ukopao u pijesak a Ron Denis pred monitorima pokazuje da ga izguraju van :lool: :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

kak ti smiju ga izgurati iz pijeska ako je na opasnom mjestu...

.... srećom nisu mogli :zubo::vidiga:

Link to comment
Share on other sites

kak ti smiju ga izgurati iz pijeska ako je na opasnom mjestu...

.... srećom nisu mogli :zubo::vidiga:

Pa kad bilo tko izleti je na opasnom mjestu ali samo on se vraća u utrku.Nemam pojma jednostavno mi se čini da mali ima previše pomoći sa strane a kako je unutar momčadi neću niti zamišljat.

Link to comment
Share on other sites

A tek ono rzanje komentatora na Vettelovu radost zbog osvajanja 4. mjesta :funny:

Link to comment
Share on other sites

Da je bilo tko drugi izleto na mjestu Hamiltona, pogotovo iz vrha poretka jednako bi ga pokušavali izvuč kao i Hamiltona. Meni je veča glupost što je Massa pretekao Kubicu na prošloj trci van staze ili što je Alonso blokirao Hamiltona na kvalifikacijama prije nekoliko utrka!

Link to comment
Share on other sites

Da je bilo tko drugi izleto na mjestu Hamiltona, pogotovo iz vrha poretka jednako bi ga pokušavali izvuč kao i Hamiltona. Meni je veča glupost što je Massa pretekao Kubicu na prošloj trci van staze ili što je Alonso blokirao Hamiltona na kvalifikacijama prije nekoliko utrka!

Nije istina..

Hamilton je vrhunski vozac ali jednostavno ga se puno, puno podpomaze..!!

Link to comment
Share on other sites

Nije istina..

I meni se čini. Odkad pratim formulu mnogi su bespomoćno šlajfali u pijesku, ali nikad nikome nitko nije pritrčao u pomoć i prionuo gurati. Ovoga je već jednom izvadio bager, a da je bager danas bio bli

Link to comment
Share on other sites

Ja do sada nikad nisam vidio da su nekoga vratili u utrku gledaoci ili suci

Link to comment
Share on other sites

Skakao sam i ja od veselja kada je Hamilton izletio.

Utrka je bila odlicna, a bogami, i majstor koji je rezirao radio je puuno bolji posao od onoga iz Kine.

Komentatori? Posebna prica. Nekad smijesna nekad ne.

Link to comment
Share on other sites

Ja do sada nikad nisam vidio da su nekoga vratili u utrku gledaoci ili suci

Ma nemoj!!!

a schumachera prije nekoliko god dok su izgurali sa pjeska na nirburringu.... :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Ma nemoj!!!

a schumachera prije nekoliko god dok su izgurali sa pjeska na nirburringu.... :plazi:

Ne sjećam se ali i to nešto govori. :ljut:

Link to comment
Share on other sites

a, kad su ponovili start utrke zbog

Link to comment
Share on other sites

ma najbitnije je da ga nisu izgurali jer je on tamo zavrsio svojom krivicom i nek mu bude!

Link to comment
Share on other sites

Taman sam se vraćao izvana kad je Hamilton izletio, nisam iskreno ni htio palit telku, vozio sam se doma i mislio "

Link to comment
Share on other sites

...Sad je pitanje ima li netko voljan da na Plitvice dođe za dva tjedna i pogleda definitivno jedan od zanimljivijih finiša F1 sezone...

Takvu akciju pote

Link to comment
Share on other sites

Ja bi volio da Kimi uzme prvenstvo mada vozi vatrogasna kola.Nekako su mi se zamjerili i Alonso i Hamilton ali Alonso manje.

Jedino mi je

Link to comment
Share on other sites

Ma ja bi bio zadovoljan kad bi kimi pokupio naslov! Nikak mu neide, al nadam se da ce iducu godinu on biti u ulozi hamiltona.

Link to comment
Share on other sites

svi pljujete tog hamiltona iz ne znam kojeg razloga...

decko je brz, talentiran i bit ce bolji od najboljeg (Schumachera) kad tad...

toliko talenta, mirnoce i sigurnosti nikad nisam ocekivao od njega....

cijelu sezonu je prvi i vodi prvenstvo, I JEDNOSTAVNO NE BI BILO FER DA ONA KISNA GLISTA OD ALONSA KOJU NEMOGU SMISLIT UZME PRVENTSVO.... tolko od mene....

Link to comment
Share on other sites

svi pljujete tog hamiltona iz ne znam kojeg razloga...

decko je brz, talentiran i bit ce bolji od najboljeg (Schumachera) kad tad...

toliko talenta, mirnoce i sigurnosti nikad nisam ocekivao od njega....

cijelu sezonu je prvi i vodi prvenstvo, I JEDNOSTAVNO NE BI BILO FER DA ONA KISNA GLISTA OD ALONSA KOJU NEMOGU SMISLIT UZME PRVENTSVO.... tolko od mene....

sa svim se slazem. a da ce bit bolji od najboljeg... tesko je to.. ali ima sanse :zubo:

Poslije napustanja Reanulta, Alonso za mene ne postoji. Uopce ne bih volio da on osvoji prvenstvo.

za mene nije postojao ni dok je bio u renolceku :fucka:

Link to comment
Share on other sites

svi pljujete tog hamiltona iz ne znam kojeg razloga...

decko je brz, talentiran i bit ce bolji od najboljeg (Schumachera) kad tad...

toliko talenta, mirnoce i sigurnosti nikad nisam ocekivao od njega....

cijelu sezonu je prvi i vodi prvenstvo, I JEDNOSTAVNO NE BI BILO FER DA ONA KISNA GLISTA OD ALONSA KOJU NEMOGU SMISLIT UZME PRVENTSVO.... tolko od mene....

Slažem se,decko je debitant u F 1 i mnogima je pomutio račune u prvenstvu! Dok mi je alonso malo manje prgaviji od Schumahera kojega nemogu smislit! I šta me još živcira kad svi veličaju tog Schumahera da je najbolji,da slažem se da je najbolji ali s kakvim je on bolidom nastupao a kakvim bolidom su ostali nastpali! Ja da sam na njegovom mjestu otiša bi zadnju sezonu u Spyker-Ferrari pa kad si tako dobar probaj kralju vozit u tom bolidu pa ako budeš među prva tri na kraju sezone onda si BOG! A ne ovako i mislim da ce alonso natag kod Flavija...

Edited by eruj.hr
Link to comment
Share on other sites

^^

pa tako sada isto veličaju Hamiltona, stavi njega u Spyker :lool:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.