Jump to content

pozzzdrav ekipa


Guest

Recommended Posts

pozz ekipa...evo vec dva mjeseca se uclanjivam na taj forum i tek sad napravil to....

ja sam nikola dolazim iz varazdina...vozim renault megana II kupil new u 3mj........1.5dci cist dosta za moju gradsku voznju.... :klap:

s tim da trosi sam 5 litara prezadovoljan... :klap::hail: :hail:

eto inace radim u velikoj trgovini sa gumama i felgama...eto to bi bilo ukratko...nadam se da cu saznat puno togo od vas..i razmjenit iskustva....thx.... :hey:

p.s...saznao za ovaj forum na poslu preko tipa koji ima megana isto...tako da thx njemu na savjetu...kolega ima nic na forumu vill

Edited by nixa4400
Link to comment
Share on other sites

:welcome:

BTW, nismo te ni pozdravili čestito, a ti već uveliko postaš :laugh:

Link to comment
Share on other sites

dosao dobro :hey:

eto nam popusta na felge i gume :fucka:

Edited by Bara
Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao i napiši slobodno tko ti je preporučio ovaj forum ako je taj već ovdje :klap:

Link to comment
Share on other sites

pozz ekipa...evo vec dva mjeseca se uclanjivam na taj forum i tek sad napravil to....

ja sam nikola dolazim iz varazdina...vozim renault megana II kupil new u 3mj........1.5dci cist dosta za moju gradsku voznju.... :klap:

s tim da trosi sam 5 litara prezadovoljan... :klap::hail: :hail:

eto inace radim u velikoj trgovini sa gumama i felgama...eto to bi bilo ukratko...nadam se da cu saznat puno togo od vas..i razmjenit iskustva....thx.... :hey:

p.s...saznao za ovaj forum na poslu preko tipa koji ima megana isto...tako da thx njemu na savjetu...

Pozdrav i dobro došao.

BTW nick mi je Will :bigl:

Slobodno veliš ime firme :) pa da vidiš kak bude porasel interes - svi budu ti prijatelji :zubo:

Edited by Will
Link to comment
Share on other sites

Čao, vilkomen, benvenuti, velkom!!! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.