Jump to content

Pozdrav


Guest Igor Sport

Recommended Posts

Guest Igor Sport

Pozdrav ekipi s foruma pogotovo kolegi Zrmiju koji mi je rekao za Forum! Da se redstavim ukratko iz Osijeka sam i vozimo najbolje aute!!!1 :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Dobrodosao Igi. :hey: Konacno jos jedan "zelim biti sport" clio na forumu.Auto je prekrasan s obzirom da na njemu pola mojih djelova :laugh: :laugh:

Kad bude gotov Igi stavljaj slike :hey: :hey: ;)

Link to comment
Share on other sites

jel se radi o crnom cliu?

Da.Vidio si nas i mi tebe na stanici tramvajskoj u onoj ulici prema kolodvoru koja izlazi na Savsku kod stuca...imao si nest u rukama.Neke knjige i cekao tramvaj.Jel se varam ili?

Link to comment
Share on other sites

Da.Vidio si nas i mi tebe na stanici tramvajskoj u onoj ulici prema kolodvoru koja izlazi na Savsku kod stuca...imao si nest u rukama.Neke knjige i cekao tramvaj.Jel se varam ili?

:yeah:

Bas sam se zagledao u auto tj. vidim tablicu OS, vidim zadnji branik s rupama za park senzore, i mislim si ovo je zicer branik od Zrmija :zubo: :zubo:

Link to comment
Share on other sites

:yeah:

Bas sam se zagledao u auto tj. vidim tablicu OS, vidim zadnji branik s rupama za park senzore, i mislim si ovo je zicer branik od Zrmija :zubo: :zubo:

Jap.sve je moje a uskoro ce auto dobiti i felgice,mozda cak i danas.Isto one moje.Jeda je nova a jedna se ceka popravak,tako da moj auto ipak zivi u drugom :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.