Jump to content

RSTuner kit


Ballistix

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twingara

    40

  • Fredy

    26

  • skini

    20

  • aCid_cOokiE

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

mogli ste dojavit vrijeme i mjesto da i ja sudjelujem :)

Vjeruj mi bolje da nisi sudjelovao.Fredy zna zasto i koga je sreo :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Stavio sam danas gotovu mapu, jako sam zadovoljan. NIsam siguran da li treba proći nešto vremena dok mapa skroz ne sjedne ali zasada I like :zubo:

Auto radi puno mirnije u leru ( činilo mi se da je dignut ler ali nije, oko 900 rpm je ), puno bolje vuče iz niskih okretaja i ugodnije ga je za voziti - reakcija na gas je br

Link to comment
Share on other sites

Ako ti Hank ne izvuce 2-3 duzine onda to i nije bas nesto.Bas me zanima ta negova mapa koju ce ti napravit kak ce radit.Daj ga malo pozuri :)

Link to comment
Share on other sites

Ako ti Hank ne izvuce 2-3 duzine onda to i nije bas nesto.Bas me zanima ta negova mapa koju ce ti napravit kak ce radit.Daj ga malo pozuri :)

neznam koliko je realno 2 - 3 du

Link to comment
Share on other sites

mozes da vratis rs tuner i doplatis nesto malo za rs tuner PRO koji ima wideband funkciju

znaci sa rs tuner PRO, dobrim usisom i izduvom ... odradish 5,6 logova, on ti posalje jednu mapu...pa probate...pa drugu pa trecu itd... mislim da preko toga nema.

I sve to PREJEFTINO !

jedina stvar koja je bolja od toga je live dyno tuning a to slabo ko zna kvalitetno da odradi.

inace henk mi je rekao da radi na 98RON mapi za 197micu, bash me zanima kako ce to da izgleda

Link to comment
Share on other sites

mozes da vratis rs tuner i doplatis nesto malo za rs tuner PRO koji ima wideband funkciju

znaci sa rs tuner PRO, dobrim usisom i izduvom ... odradish 5,6 logova, on ti posalje jednu mapu...pa probate...pa drugu pa trecu itd... mislim da preko toga nema.

I sve to PREJEFTINO !

jedina stvar koja je bolja od toga je live dyno tuning a to slabo ko zna kvalitetno da odradi.

inace henk mi je rekao da radi na 98RON mapi za 197micu, bash me zanima kako ce to da izgleda

imam pro verziju

treba mi sonda da još snimim i plinove koja košta oko 200 E. neplača mi se toliko, ako netko ima u ZG ili okolici da mi posudi bio bi mu zahvalan :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio malo lud i mislio da sonda dodje sa pro verzijom...

nisam imao pojma da je to toliko skupo

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio malo lud i mislio da sonda dodje sa pro verzijom...

nisam imao pojma da je to toliko skupo

sonda je skuplja od tunera što samo pokazuje koliko je stvar jeftina LOL

Link to comment
Share on other sites

kolko si bio naprijed to mi znamo ;)

nemoj da ti sad citiram vin disela ! :fucka:

Link to comment
Share on other sites

viš kak ga i ti znaš... :rotfl:

ma ne znam... čini mi se da mi ga je hans spominjo, a da je sve to čuo od fredy-a :D

šalu na stranu... meni je RSTuner genijalan jer mogu štošta s njim... mislim da sam ga platio siću u usporedbi što sve mo

Link to comment
Share on other sites

ma ne znam... čini mi se da mi ga je hans spominjo, a da je sve to čuo od fredy-a :D

šalu na stranu... meni je RSTuner genijalan jer mogu štošta s njim... mislim da sam ga platio siću u usporedbi što sve mo

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.