Jump to content

Renault track day-Mirkovac


Exception

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dule

    27

  • Zrmi RS

    25

  • Ballistix

    21

  • Exception

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

A dajte šta ste se okomili na curu! Ona je dala sve od sebe ne bi li dobila što bolju fotku za kalendar a vi tako... :nene::hm::nene:

Moram ja stat u njezinu obranu kad nitko neće...

Link to comment
Share on other sites

A dajte šta ste se okomili na curu! Ona je dala sve od sebe ne bi li dobila što bolju fotku za kalendar a vi tako... :nene::hm::nene:

Moram ja stat u njezinu obranu kad nitko neće...

Čuj da sam Kundaka komentirao to bi bilo sumnjivo, a Rencos bi to jedva dočekao.

Link to comment
Share on other sites

Čuj da sam Kundaka komentirao to bi bilo sumnjivo, a Rencos bi to jedva dočekao.

Link to comment
Share on other sites

Samo cu ti reci Kec da je i nama drago sto si s nama i da si clan jedne velike porodice.

Iskreno bih volio da su svi kao ti.Pa i moj stari.To ti treba dovoljno govoriti o tebi :hey:

Aj ne uvlači se.... :lool:

@ Kec - Ja se ne osjećam dijelom ekipe jer nisam tamo redovito, nego stvarno ponekad - češće je ekipa kod mene u Brodu pa kad uhvatim vremena uvijek odemo nekud na pićence.

Edited by Toca_sb
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast slavonci :yeah:

Najviše Nati, koja se stvarno potrudila da ona fotka dobro ispadne i zato kaj je naprala bećara iz NS :drivar:

Častim te kavom na nekom od mitinga RKH.

Pozzzzzzz!!! Slavonci

Link to comment
Share on other sites

picture022rb4.th.jpg

:vidiga::vidiga:

he...he...he... oni nisu imali sjekiru!!!! (interna fora..šala..pošalica sa Jaruna)

oni koji su bili na Jarunu shvatit će...

Balistix....brzo u Osijek pripremiti pistu za slijedeće fotkanje :yeah:

Link to comment
Share on other sites

picture022rb4.th.jpg

:vidiga::vidiga:

he...he...he... oni nisu imali sjekiru!!!! (interna fora..šala..pošalica sa Jaruna)

oni koji su bili na Jarunu shvatit će...

Balistix....brzo u Osijek pripremiti pistu za slijedeće fotkanje :yeah:

a ono najbolje, čim sredim auto idem za OS da vidim tu kuču šta je stara kupila :laugh:

Link to comment
Share on other sites

A dajte šta ste se okomili na curu! Ona je dala sve od sebe ne bi li dobila što bolju fotku za kalendar a vi tako... :nene::hm::nene:

Moram ja stat u njezinu obranu kad nitko neće...

Mislim ja da njima fali malo...... znaš već čega pa se okomili na mene :laugh:

( šteta što nemamo jednog smailića kojeg viđam na drugim forumima )

Link to comment
Share on other sites

Nisam htio komentirati sliku ali mislim da dovoljno govori o tome činjenica da imam novi wallpaper... :zubo:

Nije da se hvalim ali vidiš da je ideja upalila :) (dobio sam viziju ) još da je bio jedan

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast slavonci :yeah:

Najviše Nati, koja se stvarno potrudila da ona fotka dobro ispadne i zato kaj je naprala bećara iz NS :drivar:

Častim te kavom na nekom od mitinga RKH.

Pozzzzzzz!!! Slavonci

;):yeah:

Link to comment
Share on other sites

NHF :wavey:

Ma sve OK, ne ljutim se ja zbog takvih stvari. Činjenice su činjenice. Meni je ovo bio prvi put da se trkam na pravcu pošto nigde u blizini NS-a ne postoji ništa slično. Proradio adrenalin, otišao sam u blokadu i to je the end ;). Dru

Link to comment
Share on other sites

Vidim da vam je bilo super....da ste fotkali, trkali se, slikali druge dok slikaju (hehehe)....neki su i muški podnijeli poraz.

Hmmm, a imate i zgodne cure gore, moram priznat.... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Vidim da vam je bilo super....da ste fotkali, trkali se, slikali druge dok slikaju (hehehe)....neki su i muški podnijeli poraz.

Hmmm, a imate i zgodne cure gore, moram priznat.... :wub:

šta se suzdr

Link to comment
Share on other sites

Pazi da te Zrmi nebi :bat: .............................. :lool::hahahe:

Ma lako za Zrmija....ali tata je na forumu.... :trk:

Link to comment
Share on other sites

Ma lako za Zrmija....ali tata je na forumu.... :trk:

Tata je cool lik, ali ja Zrmi opasan igrač, ja l' tako Kec? :lool:

Edited by Exception
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.