Jump to content

Ballistix Clio RS


Ballistix

Recommended Posts

Evo, danas se clio vrtio na valjcima...

na autu imam auspuh bez katalizatora + panel filter + alterpwer...

valjci su pokazali 173.6 KS-a na radilici!!!!

za auto na kojem nije ništa dirano po motoru ja zadovoljan!! :hura:

Eto, ja mislim da je rezultat odličan, dok su drugi ututacli 300€ za BMC CDA gljive i dobili konja manje nego što je seriski :hura:

Dijagram snage i okretnog momenta

Dyno1RS.jpg

samo da skrenem pozornost da se gledaju vrijednosti snage ( KS, KW ) u prvom redu, kod tebe je to "norm - leistung" a ne drugi red "motorleistung" jer sve vrijednosti se mjere u skladu sa DIN standardom i kao ispravan konačni rezultat se uzima onaj kada se u obzir uzmu atnosferski faktori po kojima se kasnije vrši korekcija i dobiva ispravna vrijednost. Sve sa ciljem ravnopravnosti i točnosti mjerenja.

Snaga na kotačima i moment ostaju isti, tj nevrši se korekcija. ( barem nisam to vidio i čuo )

Tko je skeptičan neka slijedeći put neka malo popriča sa ljudima koji rade na valjcima :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ballistix

    69

  • BALEV

    18

  • Fredy

    15

  • twingara

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

stojadin :cool:

1.Dio

2.Dio - clio se vidi tek pri kraju filmića par zavoja dalje...

Eto, samo mogu reći pohvale za Bilstein ovjes, ono što je izdr

Edited by Ballistix
Link to comment
Share on other sites

Lock na zahtjev autora! :roll:

Edit: nakon slučajnog čitanja pravila naletjeh na jednu malu crticu koja ka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.