Jump to content

Felge za Clia


Guest rimA

Recommended Posts

Guest darac

D izbaci... preobicne su i ruzne.

B su svakako lijepe, ali kao sto je Rain rekao vec su previse isfurane. Ak ti to ne smeta -> B! A ako ti smeta ->A

Link to comment
Share on other sites

Ja glasah za C,felge su mi najlijepse od ovih gore al neznam kak stoje na Cliu jer ih nikad do sad nisam vidio!!!! :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ja glasao za B...

Bilo bi me bas briga ak su isfurane - lijepe su mi... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ova Toora pod C i meni izgleda jako zanimljivo ali nikad vidio felgu uzivo pogotovo ne na Cliu, druga opcije klasik B sto IMO izgleda odlicno na vecini auta samo sto je taj oblik najcesci pa neces biti "originalan".

Link to comment
Share on other sites

Beeeeeeee

Meni osobno najljepsa felga i zakon pase na clia, dok ni Ceeee ne zgleda lose, ali pitanje kak pase jer ima dosta velike rupe medju krakovima i malo je autiju na kojima mi se taj tip felgi svidio!!!

Link to comment
Share on other sites

a,b,c ili d...kupujes felge za sebe ili za nas? Kupuj one koje se TEBI više/najviše sviđaju...ovako mozes biti u još većoj nedoumici :kava:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.