Jump to content

Pozdrav


Guest Marac

Recommended Posts

Posto vec dugo vozim uglavnom francuze a naj draza mi je moja 5_ica gte i aktivniji sam po drugim forumima pa evo da se i tu malo ukljucim, inace vec duze vrijeme se vozim sa volvovim 1.7t motorom i pre...zadovoljana sam performansama, ali u pripremi je i nesto puno jace radi se o custom 1.8 16v turbo motoru, a o tom projektu koji je pri kraju malo kasnije..........

Link to comment
Share on other sites

pratim već neko vrijeme projekt na QM forumu. nadam se da ćeš uskoro staviti svoj auto pod " Vaši projekti " jer se ima stvarno šta vidjeti i pročitati.

Link to comment
Share on other sites

2 zd1400rt mislim da nije taj decko je iz Gorice....al nikak da ga uhvatim.....

usput dobrodosao :hey:

Edited by Bara
Link to comment
Share on other sites

2: FREDY

bit ce uskoro samo imam dosta posla pa ne stignem puno sarat po forumu., sto se tice 1.7t motora mozda cu ga prodavat a mozda ga ostavim u "rezervi" jer nemogu neke velike pare dobit za njega a motor je u ok stanju. Prva opcija mi je bila zadrzati volvovu elektroniku ali to je otpalo jer bi do kraja tjedna trebao stici VEMS kit pa cu nadolazece slobodno vrijeme trosit na instalaciju i ostala sr..a. Mehanika mi je 90% gotova sto se tice samog motora jos mi ostaje lamela kao slaba tocka a i to je u odradi...

..........Auto se nalazi blizu Koprivnice.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.