Jump to content

williams clio


click

Recommended Posts

cini se ok samo treba izvadit volan i jos neke sitnice iz unutrasnjosti.. primjecujem da nema original plocicu na instrument tabli :roll: a cak ju i ja imam doma :bigl:

Dobra cijena..

Link to comment
Share on other sites

Znaci ostaje mi samo da isceprkam odnekud 6000 evra :tup: Auto mi se svidja, ali opet, sta da radim sa tri auta u kuci, a nisam bas siguran i da bih umeo da vozim (mislim kako treba) jednu ovakvu zverku, ipak ja vozim dizel karavan i jedan mali 1.4 benzinac. :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Znaci ostaje mi samo da isceprkam odnekud 6000 evra :tup: Auto mi se svidja, ali opet, sta da radim sa tri auta u kuci, a nisam bas siguran i da bih umeo da vozim (mislim kako treba) jednu ovakvu zverku, ipak ja vozim dizel karavan i jedan mali 1.4 benzinac. :nezna:

Ako imas priliku, uzmi ga jer ovakav auto je da ga cuvas doma i tu i tamo s njim na kavu!!

Link to comment
Share on other sites

Usput.... Ciji je williams ZG-024-xx? Danas sam ga vidio u prolazu i cinio mi se uredan.

Link to comment
Share on other sites

... a nisam bas siguran i da bih umeo da vozim (mislim kako treba) jednu ovakvu zverku, ipak ja vozim dizel karavan i jedan mali 1.4 benzinac. :nezna:

Brzo se navikneš ;)

Link to comment
Share on other sites

Jako, ali jako dobro provjeri porijeklo... Da ne bi imao auto od opstinskog znacaja... :oo:

Imao sam dosta dobar uvid u stanje Williamsa po Bg, i najbolji je prije dvije godine prodan u Kruseva ili Kraljevo, nisam siguran...

Link to comment
Share on other sites

Super izgleda, osim iznutra. Kupuj odmah.

Ali "Hečbek" :lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Jooj, napalio sam se kao mali majmun :oo: .... U ozbiljnom sam iskušenju :cool:

Link to comment
Share on other sites

Jooj, napalio sam se kao mali majmun :oo: .... U ozbiljnom sam iskušenju :cool:

Ako ga kupis, das krug? ;) Ne uspevam zatvoriti finansijsku konstukciju, ha, ha :tup:

Link to comment
Share on other sites

taj koji kenan spominje je vozio bojan dobrosavljevic iz krusevca(decko je tada vozio trke) i bio je,a koliko znam i sada jako dobar primerak,full fabricko stanje!skoro se prodavao za 5000eu.

ovaj o kome je topic je koliko znam vozio boris.probao sam auto i mogu reci da je sve ok.u medjuvremenu je ulozeno u njega dosta pa sad ne znam kakva je situacija.

ima jos jedan dobar primerak u rumi.njega sam licno isao gledati.uvoz iz ch,phase 1,uglavnom je u garazi,nema original felne.taj je bio 4700eu.

moje misljenje je da je bolje dodati na tu sumu pa kupiti clia sport,jer su ta dva auta dva sveta.naravno willi ima neke druge vrednosti,ali cs ima bolji agregat.

Link to comment
Share on other sites

Usput.... Ciji je williams ZG-024-xx? Danas sam ga vidio u prolazu i cinio mi se uredan.

Od Maje skoro moje susjede.Neki dan sam joj pito starog dali je auto na prodaju i stari debil me otpilio.

Link to comment
Share on other sites

nikako ti na zelenu granu s Majinim Cliom

A jesi li razmislio da probas dobit Maju, a s njom i Clia :zubo:

Radije cu se strpit.Nije mi taj Clio ipak toliko dobar :lool:

Link to comment
Share on other sites

Od Maje skoro moje susjede.Neki dan sam joj pito starog dali je auto na prodaju i stari debil me otpilio.

Ma ja bi mu najrađe zube rasuo tamo kod tog clia, uzeo mu auto i jos bi mi bio duzan. Samo zbog njegovog bahatog drzanja.

Link to comment
Share on other sites

Ma ja bi mu najrađe zube rasuo tamo kod tog clia, uzeo mu auto i jos bi mi bio duzan. Samo zbog njegovog bahatog drzanja.
Tip je jedva izaso iz auta jer je kreten poveci i jos je stavio onaj nekakvi kisobran protiv krade na volan koji mu je zapeo u trbuh :doh: A bahatijeg tipa nisam nikada upozno.
Link to comment
Share on other sites

Tip je jedva izaso iz auta jer je kreten poveci i jos je stavio onaj nekakvi kisobran protiv krade na volan koji mu je zapeo u trbuh :doh: A bahatijeg tipa nisam nikada upozno.

Joj da to s**nje kad vidim na volanu.. ma na leđima bi mu to slomio.. jedno vrijeme je stajao u Samoboru kod nekog njegovog skladista i bas samsi razmisljao sto bi bilo kad bi ga mrak pojeo.. mislim na Clia naravno :oo:

Link to comment
Share on other sites

Joj da to s**nje kad vidim na volanu.. ma na leđima bi mu to slomio.. jedno vrijeme je stajao u Samoboru kod nekog njegovog skladista i bas samsi razmisljao sto bi bilo kad bi ga mrak pojeo.. mislim na Clia naravno :oo:

Da ga je bar pojeo mrak jer bi mrak mogao pojest i one krasne zlatne felgice.U zadnje vrijeme ga voze stvarno puno izgleda da ce imat cjelih 80000km :doh:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.