Jump to content

Pozdrav svima


stajp

Recommended Posts

Ime mi je Stipe, iz Zagreba sam. Imam 27 godina, i od svoje 18-te vozim stare krame (Renault 4, Zastava 101, Škoda Favorit). Pa sam odlučio kupiti novu "kramu" - prije mjesec dana mi je stigao Logan 1.4MPI Laureate. Čekao sam ga 3 mjeseca (fascinantno, odmah dobiješ model sa metalik bojom, ali za bočne zračne moraš naručiti auto iz tvornice) i prezadovoljan sam.

Ovdje sam došao jer na drugim forumima i news grupama za sve Renault vezane probleme kažu: odi na Renault klub Forum, a kako mi je tutač Frankenstein raznih modela Renaulta sklopljen u Rumunjskoj, mislim da je ovo pravo mjesto da malo više naučim o automobilu.

Edited by stajp
Link to comment
Share on other sites

Guest Slaven Crni
Ime mi je Stipe, iz Zagreba sam. Imam 27 godina, i od svoje 18-te vozim stare krame (Renault 4, Zastava 101, Škoda Favorit). Pa sam odlučio kupiti novu "kramu" - prije mjesec dana mi je stigao Logan 1.4MPI Laureate. Čekao sam ga 3 mjeseca (fascinantno, odmah dobiješ model sa metalik bojom, ali za bočne zračne moraš naručiti auto iz tvornice) i prezadovoljan sam.

Ovdje sam došao jer na drugim forumima i news grupama za sve Renault vezane probleme kažu: odi na Renault klub Forum, a kako mi je tutač Frankenstein raznih modela Renaulta sklopljen u Rumunjskoj, mislim da je ovo pravo mjesto da malo više naučim o automobilu.

Ajd super da si konacno kupio auto. Koliko smo sami trpili dok ga nisi dobio :D

Edited by Slaven Crni
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.