Jump to content

Razlika između 182 i 182 CUP


OS-300

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rain

    15

  • Spex

    12

  • OS-300

    7

  • hans

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 year later...

- sjedalice zadnje klupe 6,0 kg

Malo kopao po starim postovima pa naletio na ovo... Sjedalice zadnje klupe... Evo meni galve ako obje zajedno (djeljiva je klupa) imaju više od 1 kg. Nevjerojatno su lagane! E sad, u RS-u su one u kombinaciji ko

Link to comment
Share on other sites

spexo spexo

imaju 6-7 kg, bez brige ;)

cine se lagano ali bas i nisu

takodjer su straznji nasloni prilicno teski, kao i prednja sjedala

Link to comment
Share on other sites

E sto se sve nece napravit da se smanji koja kila :bigl:

Mislim cemu sve to ako nevozis 402 :??: Reci mi OS 300 molim te?

Pa auto ti je najbolji Clio u gradu.Nist ne diraj.Mozda ga kupim :bigl::bigl:

Link to comment
Share on other sites

>Rain: znam za prednje siceve, oni su stvarno ful teški, a za stražnje naslone ne znam jer ih nisam uspio skinut. Kako se skidaju? :) Muči me onaj dio na sredini, tj. na 2/3 gdje su spojeni...

A za sjedeći dio sam siguran da nemaju 6 kg, ali izmjerim sutra pa ćemo vidjet. 6 kg je jedna veća dinja (lubenica), a oni jednostavno nemaju toliko...

EDIT: još jedan update za Cup: nemaju stražnjih naslona za glavu ;)

gle, Dragan nije dijete od 5 godina pa da se mora pravit vazan, ako je vagao stranje sjedalice i veli da imaju 6 kg onda imaju 6 kg i tocka. A kad uzmes te obje sjedalice i dignes ih zajedno onda vidis da i nisu bas perce.

A za naslone je vec napisano da ih nema

Link to comment
Share on other sites

Aj se ti naspavaj malo prije nego se upuštaš u rasprave :bigl: jer sam napisao gore da MOJI nemaju 5 kg. :beah:

U mene nije RS. RS ima drugačiji tapecirung. A mo

Link to comment
Share on other sites

Aj se ti naspavaj malo prije nego se upuštaš u rasprave :bigl: jer sam napisao da moji nemaju 5 kg. U mene nije RS. RS ima drugačiji tapecirung. A mo

Link to comment
Share on other sites

Malo sam fulao... jer nije baš da imaju 1 kg (koji optimist :laugh: ). Ali nemaju ni 6, nego 4 kg :beah:

Evo i slika:

post-69-1160603357.jpg

Link to comment
Share on other sites

Malo sam fulao... jer nije baš da imaju 1 kg (koji optimist :laugh: ). Ali nemaju ni 6, nego 4 kg :beah:

vise si ti fulao nego ja :p

da bi me dostigao kad ja skinem svoje sjedalice ti moras skinut svoje i jos smrsavit 2 kg :p

Link to comment
Share on other sites

Priznajem, jesam... ali nije 6 :zubo:

Uglavnom, 2 kg razlike... Samo u tapecirungu? Ili su klupe i "ispod" malo različite? Nisam nikad obratio posebnu pozornost na stra

Link to comment
Share on other sites

Kad vec bljezgarite :) Ja sam svog ogulio. Nema niceg unutra, + jos neke stvari cupam. Svi sicevi vani, napred skoljke, lajsne, tapecirungi, krov, airbag instalacija... imao sam kutiju sa cca 10kg stvari unutra i pun rezervar. Vaga kaze 1040kg. To znaci da je prazan oko 980... klima jos ide van. Mislim da se da dogurat ispod 950kg. Atermicko staklo je tu jos par kila ako se dobro sjecam.

Sto se tice klime, rucna ili auto, razlika je valjda 1-2kg, ali ima el. instalacije dosta za nju! U biti u autu ima sigurno 5kg el. instalacije za sve drage stvari (centralno, el. prozori, retrovizori, grijanje retrovizora...) koja se da pocupat :)

Kad pocupam jos par sitnica koje mislim (ne mislim na isntalaciju), budem opet otisao na vagu.

Link to comment
Share on other sites

Spex, hvala što si izvukao ovakav jedan topic iz prašine jer baš me neš zanima, a sav sam zbunjen od svih ovih brojki, paketa opreme, itd itd.. Kolika je na kraju te

Link to comment
Share on other sites

Danas sam ih mislio izvadit, pa ako budem, izvagat ću ih.

BTW, Rain and/or Gachot, kako se skida naslon stra

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.