Jump to content

Zadnji lonac na Sportu


Rain

Vrsta lonca  

28 members have voted

  1. 1. Grana - decat - srednji lonac - cijev fi 60 umjesto zadnjeg lonac

    • stvara buku, podtlak neutralan
      2
    • stvara buku, pada podtlak
      5
    • stvara buku, sto je to podtlak?
      4
    • sto je buka?
      0
    • pazi na varove radi protoka fluida
      2
    • sto ima na televiziji veceras?
      8


Recommended Posts

mislis na anketu ili na stavljanje cijevi?

iskreno i najiskrenije, iz dosade, viska vremena i zajebancije

zadnji lonac idem staviti na flandju, da ga mogu mijenjati bez problema, a usput ce mi napraviti i samo cijev umjesto lonca pa cu staviti to na auto iz 2 razloga:

1. da cujem kako ce se cut

2. odem na mjerenje sa standardnim loncem i samo sa cijevi da se vidi razlika

eto :)

Link to comment
Share on other sites

mislis na anketu ili na stavljanje cijevi?

iskreno i najiskrenije, iz dosade, viska vremena i zajebancije

zadnji lonac idem staviti na flandju, da ga mogu mijenjati bez problema, a usput ce mi napraviti i samo cijev umjesto lonca pa cu staviti to na auto iz 2 razloga:

1. da cujem kako ce se cut

2. odem na mjerenje sa standardnim loncem i samo sa cijevi da se vidi razlika

eto :)

Bas imas viska vremena ali bas me zanima rezultat.. a ciji zadnji????'

Link to comment
Share on other sites

a cuj, frend mi ima radionu s auspusima, pa me to kosta samo malo vremena, novaca necu potrositi nista

za sada ce zadnji i dalje ostati serijski

na proljece cu odluciti sta cu staviti za stalno, ili SOLE ili Shacal, Shacala jos nisam cuo uzivo kako se spada(za to te moram ulovit)

Link to comment
Share on other sites

a cuj, frend mi ima radionu s auspusima, pa me to kosta samo malo vremena, novaca necu potrositi nista

za sada ce zadnji i dalje ostati serijski

na proljece cu odluciti sta cu staviti za stalno, ili SOLE ili Shacal, Shacala jos nisam cuo uzivo kako se spada(za to te moram ulovit)

Shacal ti nece raditi.. rekao je da vise nece raditi za aute jer mu se ne da zaje. s tim.. ima motore i to je to..

tako da ces morati kod znalca Soleta..

Link to comment
Share on other sites

sta nisi ti vec turirao svoj auto bez lonca?mislim da si imao i neki filic.Cut ce ti se indenticno kak se cuo znaci uzasno glasno i totalno bez veze.

Link to comment
Share on other sites

^^

u pravu si sto se toga tice, ali mislim da ce zvuk biti malo drugaciji, jer je ono bilo bez ikakve cijevi poslije srednjeg, od srednjeg je bilo cca 10cm cijevi i to je to :)

ali, zivi bili pa vidjeli :)

ne kosta nista :)

Link to comment
Share on other sites

ma radi kaj hočeš, tvoj je autu! :dobroje:

samo znaš i sam da je zadnji lonac tu samo da smanji buku tak da sumnjam da buš nekaj namjerio više bez njega a i ak namjeriš to će biti jako sitno i mo

Link to comment
Share on other sites

ja ocekujem smanjenje performansi, a ne povecanje, u najbolje slucaju da ostane isto :)

ali budemo vidjeli :)

Link to comment
Share on other sites

Ajd vidi onda i samo sa granom... I probaj izmjeriti, ako imaš kako, koliko je to decibela. Jel na granici bola lil preko :zubo:

Kad je bal nek je bal :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

Vozio sam se bez zadnjeg lonca 2 dana. Znači, otpiljeno drito nakon onog rezonatora.

Čulo se bezveze i u

Link to comment
Share on other sites

Imat ces vecu buku i jednaku snagu, u najboljem slucaju zanemarljivo malo povecanje snage koje nije vrijedno netegnutih zivaca...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.