Jump to content

Pozdrav svima+predstavljanje!


Guest nikola

Recommended Posts

Bok svima! Imam petu Lagunu za redom i sad razmišljam o novoj. Pitanje-da li sam normalan?

Dakle krenimo redom: 1.R-21 1,7 2. R-19tse 3. Laguna 1,8RT 4. Clio 1,4 5. Laguna 2,0RXE 6. Laguna 2,0Fairway

7. Laguna 3,0 Initiale 8. Laguna 2,2dci Initiale 9. Master 2,8 2 kom 10. Trafic 1,9 dci i to je to. Nadam se da je dovoljno za članstvo, a pitanje glasi ima li tko bolji od mene? Pozdrav svim članovima!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav... :hey:

Bilo bi dobro kad bi se prestavio pa kad dobijes pristup forumu onda postavis svoje piranje...

Link to comment
Share on other sites

Nisi normalan.................. kupi si Golfa :fucka:

Link to comment
Share on other sites

Bok svima! Imam petu Lagunu za redom i sad razmišljam o novoj. Pitanje-da li sam normalan?

Dakle krenimo redom: 1.R-21 1,7 2. R-19tse 3. Laguna 1,8RT 4. Clio 1,4 5. Laguna 2,0RXE 6. Laguna 2,0Fairway

7. Laguna 3,0 Initiale 8. Laguna 2,2dci Initiale 9. Master 2,8 2 kom 10. Trafic 1,9 dci i to je to. Nadam se da je dovoljno za članstvo, a pitanje glasi ima li tko bolji od mene? Pozdrav svim članovima!

Ah, uvijek ima.

U tvom slučaju je Renault-diler. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.