Jump to content

hello everybody


Guest krizigon

Recommended Posts

Guest krizigon

pozdrav svima vama ljubiteljima renault automobila...dolazim iz velike gorice i trenutno vozim megane 1.4 rl...auto nisam kupio nego je vlasnistvo moje cure koja ga rijetko vozi tako da imam tu srecu voziti ga stalno, sto je pravo zadovoljstvo nakon automobila koje sam prije vozio poput juga 55 i corse 1.4 iz 90'...uglavnom... nikad prije nisam uopce niti razmisljao o renaultu, a sada mi je zelja uskoro i posjedovati vlastitog...naravno novoga...za forum sam saznao nakon sto sam na netu trazio iskustva ostalih vlasnika meganea vezano za probleme sa kvacilom koje nazalost meganac trenutno ima te se nadam da cu ovdje dobiti odgovore na neka pitanja... :??:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.