Jump to content

RS na dva kotača - Slejko


Fredy

Recommended Posts

C/P D4 forum, fotke su iz 2007

bočne nalje mu predobro stoje

post-1293-1236632044_thumb.jpg

post-1293-1236632051_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

u 10. mjesecu 2008 jos je vozio taj clio, a od tada nemam nikakvih informacija.

lik je legenda :bigl:

Link to comment
Share on other sites

u 10. mjesecu 2008 jos je vozio taj clio, a od tada nemam nikakvih informacija.

lik je legenda :bigl:

bilo se suskalo o nekom r3, vrijeme ce pokazati ;)

Link to comment
Share on other sites

R3 postoji, slaze ga Izidor - Slejkov suvozac... a oni ce izgleda kao posada stopirati jednu godinu, barem mi je tako receno prosli tjedan - izvor je Mitja a ova pricica o pauzi se vrtila i prosle godine u to doba.

Link to comment
Share on other sites

Slejko se vozi kao Ragnotti, to jednostavno treba vidjeti u zivo, maksimalni respect!!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Još vozi istog clia, fotka sa nedavno završenog Porečkog rallyja

post-1293-1258447810_thumb.jpg

Najjači mi je izbor felgi, koji NEstyler - kaj ima to se stavi, bitno je da se vozi :cool:

Link to comment
Share on other sites

Još vozi istog clia, fotka sa nedavno završenog Porečkog rallyja

Najjači mi je izbor felgi, koji NEstyler - kaj ima to se stavi, bitno je da se vozi :cool:

Idu likovi ko manijaci, nema losih plasmana, ili visoko zavrse ili krovacija :D jedan od primjera ste mogli vidjeti ovaj vikend :D :D

Link to comment
Share on other sites

Idu likovi ko manijaci, nema losih plasmana, ili visoko zavrse ili krovacija :D jedan od primjera ste mogli vidjeti ovaj vikend :D :D

Koliko sam pročitao on je imao problema sa mjenjačem, nisam čuo da je izletio. Al zato je jedna impreza gadno totalizirana :frown:

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam pročitao on je imao problema sa mjenjačem, nisam čuo da je izletio. Al zato je jedna impreza gadno totalizirana :frown:

Dobro si cuo, htio sam samo malo zaciniti topic :D :D i djurkovic je fino iskrivio swifta, tko zna sta je lorena procitala :D bilo je skok, bok, bum tras... i jednoj fiesti je uslo stablo u kabinu :D to je to koliko me pamcenje sluzilo, doduse nisam bio u subotu pa mi je mozda nesto i promaklo...

Link to comment
Share on other sites

Dobro si cuo, htio sam samo malo zaciniti topic :D :D i djurkovic je fino iskrivio swifta, tko zna sta je lorena procitala :D bilo je skok, bok, bum tras... i jednoj fiesti je uslo stablo u kabinu :D to je to koliko me pamcenje sluzilo, doduse nisam bio u subotu pa mi je mozda nesto i promaklo...

Poprilično dosta pizdarija se izdešavalo za tako kratak rally :frown:

Al neka, čujem da se svašta sprema za drugu sezonu, ljudi su nabrijani :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Koji car jaoooo :hail: :hail: :hail: :hail:

Link to comment
Share on other sites

Brijem da je vozio prošle godine u Rijeci sa starim Cliom RS, ako je to bio on. Zapamtio sam taj Clio na Preluku jer su mu bili više užareni zadnji diskovi, nego prednji, a ostalima je bilo obrnuto. Dečko se očito dobro zabavlja. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.