Jump to content

R5GTT


Guest gangstarr

Recommended Posts

Guest gangstarr

U svom r5gtt-u imam ledice kod mjenjača te gore na "plafonu" iza retrovizora.

Gore također uz ledice imam i neko tamno obojano staklo i kad ga povučem izvučem neku tiskanu pločicu koja je spojeno na njega(neizgleda ko da to slu

Link to comment
Share on other sites

Mozda za el. prozore? Lupam napamet, ne znam kako je kod GTT-a, ali dosta auta ima prekidace za prozore pokraj mjenjaca...

Link to comment
Share on other sites

Guest gangstarr

Unači mogu imat daljinsko centralno? Mogu kupit samo taj "daljinski" ili sve novo moram kupit?

Ove ledice jesu nakndano slo

Link to comment
Share on other sites

moreš, pogledaj malo ako imaš motoreke u vratima, onda trebaš samo bazu i odašiljač ako već nemaš, po navedenom već imaš instalaciju...pa ti ovo nije pretjerano skupo

Link to comment
Share on other sites

Klasican problem.... negdje se izmedju vlasnika uvijek izgubi taj daljinac, jer je dolazio odvojeno od kljuca.... nazalost, jako je skupo kupiti daljinski (meni su u Baoticu rekli davno kada sam pitao za starog GTX-a da je to oko 1000 kuna)...

Ali sam ja prije nego cu prodat auto od jednog ovdasnjeg clana kupio od 19ke taj prijemnik gore koji se vadi zajedno sa kljucem i tako rijesio problem...

A te "ledice" dole? Gdje kod mjenjaca? Ispred mjenjaca imas tri prekidaca, dva za svaki od prozora, i jedan za zakljucavanje/otkljucavanje iznutra... ako mislimo na istu stvar.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest gangstarr
Klasican problem.... negdje se izmedju vlasnika uvijek izgubi taj daljinac, jer je dolazio odvojeno od kljuca.... nazalost, jako je skupo kupiti daljinski (meni su u Baoticu rekli davno kada sam pitao za starog GTX-a da je to oko 1000 kuna)...

Ali sam ja prije nego cu prodat auto od jednog ovdasnjeg clana kupio od 19ke taj prijemnik gore koji se vadi zajedno sa kljucem i tako rijesio problem...

A te "ledice" dole? Gdje kod mjenjaca? Ispred mjenjaca imas tri prekidaca, dva za svaki od prozora, i jedan za zakljucavanje/otkljucavanje iznutra... ako mislimo na istu stvar.... :roll:

Istina, iza mjenjača paralelno sa tim prekidačima...

A što bi trebalo ič između prekidača za desni prozor i zaključavanje?

Viđao sam da ljudi imaju nešto ugrađeno...

Link to comment
Share on other sites

Guest gangstarr
Ali sam ja prije nego cu prodat auto od jednog ovdasnjeg clana kupio od 19ke taj prijemnik gore koji se vadi zajedno sa kljucem i tako rijesio problem...

:??:

Link to comment
Share on other sites

Imas li kameru da to uslikas? Sigurno je nesto naknadno ugradjeno, jer to nema sigurno serijski... a prostor ima izmedju prekidaca za centralno i prekidaca za LIJEVI prozor... :??: i u tom prostoru nema nista....

A taj gore prijemnik + kljuc sa daljinskim sam ja kupio od covjeka kojem je ovdje nick 306, izvadio stari prijemnik, prikopcao novi, mala plastika preko i to je to... pase sa svakog renault-a koji ima takvu vrstu (IC) daljinca....

Link to comment
Share on other sites

Guest gangstarr

Je to je to, ima ko ovdje da to slučajnoprodaje?

Morak kupit ovoje tj daljinski i prijemnik ili mogu daljinski programirat na valnu frekv. prijemnika?

Link to comment
Share on other sites

To je komplicirano, probavao sam ja.... jeftinije i jednostavnije je da kupis.... ma nadji na nekom otpadu neku razbijenu 19icu, 21icu, 25icu i tako to....

Link to comment
Share on other sites

čuj bitno je da nabaviš bazu i odašiljač, a ako ti se slučajno najde pod rukom, nemora biti od renoa, sve ti je to delano na istu foru....uglavnom ključ i baza idu u kompletu, a da ti mo

Link to comment
Share on other sites

Fora je u tome sto su na R19 daljinac ubacili na kljuc, a na starijim modelima R5 ili R25 to je na odvojenom daljincu, kao za alarm.... i zato se cesto gubi...

Nadji R19, to ti je puno lakse i na vise modela imas daljinsko centralno....

Kad odes na otpad samo trazi da ti daju i kljuc sa onim gore prijemnikom i to je to...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
U svom r5gtt-u imam ledice kod mjenjača te gore na "plafonu" iza retrovizora.

Gore također uz ledice imam i neko tamno obojano staklo i kad ga povučem izvučem neku tiskanu pločicu koja je spojeno na njega(neizgleda ko da to slu

Link to comment
Share on other sites

imam ti ja daljinski i odasiljac od clia, mislim da svi oni imaju isto...!! ak te zanima javi..

Link to comment
Share on other sites

2galaxy: daljinski se da odvojit od kljuca.. :plazi:

Link to comment
Share on other sites

2galaxy: daljinski se da odvojit od kljuca.. :plazi:

<{POST_SNAPBACK}>

a dobro aj nek ti bude :)

kaj si ti lud, s daljinskim od clia da odkljuca peticu, si normalan? pa svaki daljinac + reciever je unikat inace bi to bilo jako zabavno, dodjes na parking i odkljucas sve cliače u blizini :lool:

jedino ak si mislio da ga reprogramira, a to nije sam tak...

p.s. gle ti njega, isti datum rodjenja ko ja, isti auto...

a da, moraš bit tvrdoglava bikčina da bi trpio to malo hirovito smeće

:yeah:

Link to comment
Share on other sites

:dhand: da citas malo bolje vidio bi sa sam mu napisao da imam odasiljac i daljinski, a daljinski ce odvojit od kljuca pa ce mu bit ko privjesak :plazi:

da isti datum, auto.. ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.