Jump to content

da se predstavim


Guest Ara

Recommended Posts

Pozdrav svim clanovima foruma, i oni koji nisu a citaju :), zovem se Armin i iz Sarajeva sam, vozim renault megane I ph 2, 2000 godina, benzin 1.6, 16V i 79kw i imam namjeru da stavim sliku ali mi nesto ne ide upload avatara :??: , uclanih se da bi nasao i pitao sve sto me zanima a i rekao ostalima ako nesto budem znao, mi sa renaultima se moramo pomagati jer nas drugi uglavnom ne razumiju :laugh:

p.s. za forum cuh na bh renault clubu :bigl:

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo, a sta trebam raditi da bi mogao postavljati slike i sve ono sto pise :nezna:

kako god ipak se slazem da treba postavljati ovakve uslove na pocetku - da ne dodje do preopterecenja :)

hvala na dobrodoslici :hey:

http://88.198.71.122/forum/index.php?showtopic=17442

Lovu na sunce :laugh:

50 kn je član foruma

150 član kluba - uz to ide iskaznica, naljepnica, popusti kod partnera/sponzora,........

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.