Jump to content

Komarac i Mala Garava


Guest komarac

Recommended Posts

Guest komarac

Da se predstavim tko sam sto sam doso i sto radim...

Intelektualni nasilnik, intelektualno radim....

Kupio sam si Renault 5 ovaj tjedan i to je moj prvi auto. Prije sam vozio (tatin) Renault 4 i njega sam jako volio... (tu sam prvi put ljubio i svasta nesta...)

Zove se Mala Garava i jako smo vezani... Poslat cu vam slikice da je svi vidite...

Mala ima 16 godina i 95 000 km pod nogama :)

Imam za nju velike planove i ocekujem da ce me dugo sluziti... :)

Inace studiram elektrotehniku i namjeravam staviti PC u Malu. PC ce onda sluziti za pustanje glazbe, automatsko zakljucavanje, alarm, internet i svasta nesto... Posto sam jos student i nemam puno para to ce trajati ali sam spreman puno vremena uloziti u nase druzenje...

Za pocetak, trebam od vas jednu malu pomoc... Neki kreten (majstor) je u Malu stavio zracni filter neodgovarajucih dimenzija (veci je i ne dihta kak spada). Gdje da jeftino kupim tako nesto?

Pozdrav svima i cujemo se...

P.S. Super vam je forum...

Link to comment
Share on other sites

Čovik... :serv:

Lipo predstavljanje! Kad uvališ PC očekujemo detaljna izvješča! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.