Jump to content

Pozdrav svima


Guest done

Recommended Posts

Društvo ja sam još jedan od renault fanatika koji se odlućio prikljućiti radi razmjene iskustava sa istomišljenicima i zaljubljenicima u renault vozila.Trenutno vozim scenic 1.6 16v prvi model druge faze a imam i prastaru ali još uvijek funkcionalnu četvorku.Da puno ne duljim mislim da ću kroz sudjelovanje na forumu potvrditi ispravnost svoje odluke da vam se pridru

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, di si ti? Reče mi još juče da si se logovao :)

:welcome1::hey:

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, di si ti? Reče mi još juče da si se logovao :)

:welcome1::hey:

Evo kolega iz atića da ti se javim jućer sam bio na putu pa ti se nisam stigao javiti!Ušaltao sam se tu na ovom forumu pa se nadam da će biti zajednićkih tema.

Link to comment
Share on other sites

Je je otok Vis ali imaš neke veze sa istim?

Hvala na pozdravu i ispričavam se ovo gornje objašnjenje je bilo za drugog kolegu.Još jednom sorry.

Link to comment
Share on other sites

ko si ti?

sa visa?

jel znaš šta o "Jastogu" na Novoj Pošti? Imaš kakve slike? Ajde daj nešto šta si škrt, mislim stvarno...

Link to comment
Share on other sites

ko si ti?

sa visa?

jel znaš šta o "Jastogu" na Novoj Pošti? Imaš kakve slike? Ajde daj nešto šta si škrt, mislim stvarno...

Ha Ha nova pošta tamo se po ljeti kupam a slike ću stavit kad dođem doma jer se javljam sa laptopa a doma na pc imam pohranjene slike.Nego vidim da očigledno znaš otok pojasni malo!

Link to comment
Share on other sites

Ha Ha nova pošta tamo se po ljeti kupam a slike ću stavit kad dođem doma jer se javljam sa laptopa a doma na pc imam pohranjene slike.Nego vidim da očigledno znaš otok pojasni malo!

Mani Rikera, on uvek proverava da li na forumu ima "unutrašnjih neprijatelja" :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Ha Ha nova pošta tamo se po ljeti kupam a slike ću stavit kad dođem doma jer se javljam sa laptopa a doma na pc imam pohranjene slike.Nego vidim da očigledno znaš otok pojasni malo!

Mislim na potkop Jastog, a pretpostavljam da kao domaći Višanin (se tako ka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.