Jump to content

pozz


Guest willy

Recommended Posts

evo buduci da nemogu ovorit topic posto nemam renault u svom voznom parku-zanima me megane 2,0 coupe,97.god,kakav mu je motor (cuo sam da mu je mana elektronika),vozne karakteristike,svaki koristan savjet bit ce koristan

Edited by willy
Link to comment
Share on other sites

evo buduci da nemogu ovorit topic posto nemam renault u svom voznom parku-zanima me megane 2,0 coupe,97.god,kakav mu je motor (cuo sam da mu je mana elektronika),vozne karakteristike,svaki koristan savjet bit ce koristan

kad ispuniš profil sukladno pravilima onda ćeš i moći postavljati takva pitanja u podforumima namjenjenim tome. do tad :hey:

Link to comment
Share on other sites

ljudi ja ovaj vas forum stvarno ne kuzim,niti mogu slat pp,niti otvorit teme,na forumima od npr. fiata to je puuuno jednostavnije

Link to comment
Share on other sites

ljudi ja ovaj vas forum stvarno ne kuzim,niti mogu slat pp,niti otvorit teme,na forumima od npr. fiata to je puuuno jednostavnije

Mi smo ozbiljniji ;) Kako je Dolac i rekao nisi popunio profil sukladno pravilima pa ne mo

Link to comment
Share on other sites

ljudi zbogom,dosa san ode sa namjerom da saznam nesto vise o renault autima,a ne da pola dana citam vase upute i ispunjavam profile,tako je sve u nasoj hrvatskoj

otiđite na crofiat i bmw club croatia,da vidite kako se to radi,a ne kao da sam dosa u federalnu banku

:amen:

Link to comment
Share on other sites

ljudi zbogom,dosa san ode sa namjerom da saznam nesto vise o renault autima,a ne da pola dana citam vase upute i ispunjavam profile,tako je sve u nasoj hrvatskoj

otiđite na crofiat i bmw club croatia,da vidite kako se to radi,a ne kao da sam dosa u federalnu banku

Prijatelju šibenčanac, da si malo pozornije pročita pravila onda bi (ko i ostalih 900 članova) normalno ispunia profil, dobija bi pristup i moga bi pisat i čitat po cilom forumu.

Svugdi postoje pravila pa kako ne spavaš po noći doma u cipelama tako ni tu ne mo

Link to comment
Share on other sites

sta jos moran ispunit-kad san se diga,sta san ija,jesan jebava??????

ako nećemu pristupaš ozbiljno, onda se tako ponašaj i razgovaraj. mi smo očito ozbiljniji klub/forum od jednog fiata ili bmw-a.... mi si ne dopuštamo propuste da se mo

Link to comment
Share on other sites

ako nećemu pristupaš ozbiljno, onda se tako ponašaj i razgovaraj. mi smo očito ozbiljniji klub/forum od jednog fiata ili bmw-a.... mi si ne dopuštamo propuste da se mo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.