Jump to content

Došel je i meni klitac


Guest

Recommended Posts

Cestitke!!!! Puno srece ti zelim, a za muriju kupi radar detektor, bas te briga.... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • OS-300

    6

  • GURU

    4

  • Rain

    3

Evo nadopune ovog gore Draganovog

CLIO SPORT

ČLANOVI FORUMA KOJI SU VLASNICI OVIH VOZILA:

1. Clio182@SB - RS182

2. cliorsi - RSi 1.8/8v 1994.

3. cobra1 - RS phase II

4. dragan - RS 2.0 16V

5. Gachot - RS 172

6. Hans - RS phase I

7. Jankinjo - RS phase II

8. kokolo - RS phase I

9. OS-300 - RS 182

10. rs2.0 - RS 2.0 phase II

11. speed - RS ?

12. Tixx - RS 2.0 16V phase II

13. tuningman - RS phase I

14. Spermic - RS 182 NEW

15. 182 - RS 182 NEW

Link to comment
Share on other sites

Guest darac
Evo nadopune ovog gore Draganovog

CLIO SPORT

ČLANOVI FORUMA KOJI SU VLASNICI OVIH VOZILA:

14. Darac - RS 182 NEW

hehehehehe ... di si vidio da ja imam RS-a? :) Ili sam to osvoji ovdje? :):tup::hail::zubo:

Link to comment
Share on other sites

He, he nije Rain kriv. On je kopirao moj post u kojem sam pogriješio, ali sm kasnije ispravio. U međuvremenu on kopirao i postao. :bigl:

Link to comment
Share on other sites

LOL

Ne znam na koju foru ovo, ja sam napraivo copy/paste draganovog i ispao ti umjesto spermica :))

Link to comment
Share on other sites

hehehehehe ... di si vidio da ja imam RS-a? :) Ili sam to osvoji ovdje? :):tup::hail::zubo:

Hej Darac smanjuj tu sličetinu u signaturi. Razvali mi izgled foruma!

Zar moderatori ne upozoravaju kolika fotografija mo

Link to comment
Share on other sites

Čestitam na novom RS-u. Koje je boje?

Sa svojim RS-om se moraš sam upoznati, sve ćeš polako otkriti.

Srebrna. :plazi:

E jos sam jedno pitance frend kaj dela u Opelu mi je rekel da su danasnji novi auti razradjeni u tvornici te da mogu slobodno terat RS do kraja jel to istina jer sam vec danas osel do crikve na mali test i tutac ide hebenih 230km/h s tim da do 220 dojde bez problema, a kasnije se muci i jos sam jedno pitanje za imaoce RS-a kolko vam tutac trosi dok se normalno vozite i dok se terate meni dok mjenjam na nekih 2500-3000 trosi hebenih 14.9 litara :evil: ?????. Tutac vec ima 750km :bigl:

Edited by Spermic
Link to comment
Share on other sites

Guest darac
Hej Darac smanjuj tu sličetinu u signaturi. Razvali mi izgled foruma!

Zar moderatori ne upozoravaju kolika fotografija mo

Link to comment
Share on other sites

2 Darac, smanji ju na cca 450 pixela u sirini posto ako netko koristi 800*600 rezu mu razvuce forum

Link to comment
Share on other sites

Guest darac
2 Darac, smanji ju na cca 450 pixela u sirini posto ako netko koristi 800*600 rezu mu razvuce forum

ma maknut cu sliku....

Link to comment
Share on other sites

CLIO SPORT

ČLANOVI FORUMA KOJI SU VLASNICI OVIH VOZILA:

1. Clio182@SB - RS182

2. cliorsi - RSi 1.8/8v 1994.

3. cobra1 - RS phase II

4. dragan - RS 2.0 16V

5. Gachot - RS 172

6. Hans - RS phase I

7. Jankinjo - RS phase II

8. kokolo - RS phase I

9. OS-300 - RS 182

10. rs2.0 - RS 2.0 phase II

11. Tixx - RS 2.0 16V phase II

12. tuningman - RS phase I

13. Spermic - RS 182 NEW

14. 182 - RS 182 NEW

15. wurlie - RS phase I ( naručio

Edited by OS-300
Link to comment
Share on other sites

Ima vas bome dosta.Meni je vrlo malo falilo da se isto odlucim za Sporta jer mi je cijenom bio isti kao i ovaj Megane 1.9 Dci.Odusta sam jer bi mi taj auto vrlo brzo postao premali. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Guest Clio182@SB

Dakle, samo da kratko odgovorim na pitanja sa početka.

NE, nemam ništa slično na gasu ( ili nisam do sada primjetio :tup: ), i DA ponekad u leru kod punog okreta padne broj obrtaja, kako je netko već i napisao.

Broj Sportova je impresivan na forumu, još vrbujem dvojicu, jedan iz SB ( 182+cup) i jedan iz ZG ( 172 redovna ).

Biće veselo u Sloveniji za slikati sve to, ako nas se okupi barem dio :hura:

I da...Potrošnja.... Meni je takvo šaltanje nekako redovno, ali potrošnja ne ide preko 9.5 do 10 litara ( sa klimom i ostalim đinđama ). Motori bi trebali biti razrađeni na pultovima u tvornici, ali ipak sam se odlučio na štednju...

Moš misliti kako je bilo iz Broda do mora ( Zadar ) ispod 120, pa

Edited by Clio182@SB
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je to ono kad stisneš gas papučicu do kraja pa nakon toga ima još malo hoda??

Ili je mislio na nešto drugo. Janko je to primjetio čim je sjeo u mog RS-a. :bigl:

Čuj, ovaj 172 je tvrd orah.

Opak stiček. :bigl::zubo::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Bio sam još jednom otkad se promijenio izgled foruma...inače ne.

Prilično dosadno. Ponekad teška debilana. :wall::wall:

Ne idem ni na Hraweb. :kava:

Link to comment
Share on other sites

2OS-300 upravo sam na to mislio kad stisnes gas dode ko do neke prepreke i onda kad stisnes jos malo jace ode do kraja.

Edited by Spermic
Link to comment
Share on other sites

I da...Potrošnja.... Meni je takvo šaltanje nekako redovno, ali potrošnja ne ide preko 9.5 do 10 litara ( sa klimom i ostalim đinđama ).

Cek malo znaci li to da nekaj ne stima sa mojim ili...??? :??:

Ja nisam uspio ispod 14L/100km

Link to comment
Share on other sites

S, normalno je da ti auto više troši kod razradjivanja. Potrošit će i nekoliko deci ulja do prvog servisa. Meni je u prvih 5000 km potrošio oko 3 dcl.

Inače mi je prosječna potrošnja izmedju 9,5-10,5 l.

Na autocesti se zna popeti i do 12 l kada ga non-stop peglam. :kava:

Link to comment
Share on other sites

S, normalno je da ti auto više troši kod razradjivanja. Potrošit će i nekoliko deci ulja do prvog servisa. Meni je u prvih 5000 km potrošio oko 3 dcl.

Inače mi je prosječna potrošnja izmedju 9,5-10,5 l.

Na autocesti se zna popeti i do 12 l kada ga non-stop peglam. :kava:

s obzirom da meni dizel trosi 6.9l po zadnjem (dobro full gradska) mislim da ova potrosnja nije opce velika.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jankinjo

Ja svoga nisam terao do nekih 900-1000km a poslje udri!! Također popio 2-3dcl do prvog servisa sad ništa. Mislim da mu nebude ništa nakon ovakve torture!!

Da kod OS-300 sam odmah primjetio razliku u papučici radi se o kick downu di on dobije kao extra snagu. To je rađeno za grad da ga stisćeš do tog dijela i nikud dalje osim kad treba povuć ko konj onda ga zabiješ u kick down. Znam da samo inače automatici imaju kickdown ali eto našlo se je to i u Sportu manualnom.

Hm potrošnja mi je malo čudna?? to je otvorena cesta??

Meni od prvog dana je potrošnja oko 9,5L u gradu a vani oko 7,5-8!!

Sada kad smo bili u Slo prosječna potrošnja mi je bila 6,9L i napravio sam 690km!!! tu je i današnja gradska vo

Link to comment
Share on other sites

Hm potrošnja mi je malo čudna?? to je otvorena cesta??

Meni od prvog dana je potrošnja oko 9,5L u gradu a vani oko 7,5-8!!

Sada kad smo bili u Slo prosječna potrošnja mi je bila 6,9L i napravio sam 690km!!! tu je i današnja gradska vo

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.