Jump to content

Evo i mog Clia :)


Trancespheare

Recommended Posts

Evo pošto sam postao vlasnik novog tutacha a stari je ostao u legendi :hey::frown: odlučio sam vam predstaviti novo vozilo u familiji

Radio se o Cliu III 1.2 TCE bijele boje i vlasnik sam dotičnog skoro tjedan divnih dana

Oprema je extreme, uz nadoplatu za zatamnjivanje stakala, 16" felge, radio s komandama bla bla bla

Evo i par slikica, a uskoro i više

U planu su: Xenon, farbanje lajsni, blow off i mo

Link to comment
Share on other sites

spustanje i farbanje lajsni bi bilo odlicno! svida mi se.... kako si zadovoljan sa motorom?

Link to comment
Share on other sites

Motor je odličan...trenutno u fazi razradnje, imam tek 600 km pa ga vrtim samo do 3000 rpm(tu i tamo pobjegne više heh), potrošnja mi je zasad gradske vo

Link to comment
Share on other sites

Bijeli su dosta rijetki....jest da mi je sada stalno prljav al bo

Link to comment
Share on other sites

Bravo,cestitam na tutacu, pricao mi je nas zajednicki prijatelj(kod kojeg je ovo slikano) da je bas lijep auto, samo, zanima me zasto bas bijela boja??? :??:

Link to comment
Share on other sites

Fora mi je bijela za vidjet.....drukčije nekak djeluje nego druge boje..malo promjene radi heh

Link to comment
Share on other sites

auto je super, pogotovo bijela boja. sviđa mi se!!! sad ga mao spusti, stakla zatamni, lajsne ofarbaj(za početak)!

ugodna vo

Link to comment
Share on other sites

Fino, fino....

Xenon 4700k i nekakav kvalitetan blow-off i prava pila ce biti ;)

Link to comment
Share on other sites

Inače dođe 118 000 kn al pošto je akcija u renaultu jako povoljna izašao me 97 700 kn :bigl: sad se najviše baziramo na ugradnji plina što prije pošto smo navikli na potrošnju dci-a haha

Link to comment
Share on other sites

Inače dođe 118 000 kn al pošto je akcija u renaultu jako povoljna izašao me 97 700 kn :bigl: sad se najviše baziramo na ugradnji plina što prije pošto smo navikli na potrošnju dci-a haha

Nadam se da će past lakiranje lajsni i xenoni. (dobar potez!)

Malo :OT: kak funkcionira plin u kombinaciji sa "malim" motorom sa turbinom? Ima ko kakvih iskustva?

Link to comment
Share on other sites

Lakiranje lajsni bih nakon garancije da je ne izgubim(mislim da se tako gubi)? Ista priča je i sa ksenonom kojeg je dosta zeznuto o ovaj auto ugraditi...isto to je i mene zanimalo al u renaultu su mi rekli da sve normalno i da me ugradnja ispada 12 800 kn sa rezervoarom ispod auta i priključkom koji dođe kraj onog od goriva i ne gubim garanciju...a sad kako se auto ponaša ne znam...valjda isto ko i ostali benzinci.

Link to comment
Share on other sites

Lakiranje lajsni bih nakon garancije da je ne izgubim(mislim da se tako gubi)? Ista priča je i sa ksenonom kojeg je dosta zeznuto o ovaj auto ugraditi...isto to je i mene zanimalo al u renaultu su mi rekli da sve normalno i da me ugradnja ispada 12 800 kn sa rezervoarom ispod auta i priključkom koji dođe kraj onog od goriva i ne gubim garanciju...a sad kako se auto ponaša ne znam...valjda isto ko i ostali benzinci.

Ne gubiš garanciju farbanjem lajsni, ja obojala pola auta i to baš kod njih u servisu :)

Link to comment
Share on other sites

A to mi je jasno ako je u servisu da ne gubim al isto takko dosta je i skuplje akko se ne varam!?

Link to comment
Share on other sites

A to mi je jasno ako je u servisu da ne gubim al isto takko dosta je i skuplje akko se ne varam!?

Vjerojatno da. mene su lajsne i retrovizori izašli 500,00 kn a prednja maska i kvake još 300,00 kn

Link to comment
Share on other sites

A to mi je jasno ako je u servisu da ne gubim al isto takko dosta je i skuplje akko se ne varam!?

ma to nema apsolutno nikakve veze s garancijom!!! mozes provjerit u servisu reda radi... da ti srce bude na mjestu :bigl:... pitaj i odi k nekom lakireru.. prek 500-600kn ne bi smjelo bit... meni je lakiranje bilo 700 (nije metalic i imam jos i prednju i zadnju lajsnu, a ti samo bocne koje se ultra lako skidaju)... to bude ti jako podiglo izgled auta... aj sam poradi na tome i javljaj redovito :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljep je autic.. Odlicno mu stoji bijela boja. Imao sam prilike vidjet jednog bijelog. Svidja mi se full. Da sad kupujem auto to bi bio takav clio i s tim motorom! :)

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Cliac,dobra boja :)

Vidio u subotu na rijeckoj zaobilaznici jednog bijelog... pa mi je proslo kroz glavu zake nemam jos jedan bijeli auto :bigl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.