Jump to content

Evo i mene...


Guest cose

Recommended Posts

Bok,

rekli su mi da se moram ovdje predstaviti - daklem, ja sam onaj koji je kupio Clio Sport Cup edition od Ivana, zbog cega me neki pojedinci mrze.

Sorry momci, tko prvi - njegova djevojka (ili sto vec). :)

Auto je odmah dobio i nadimak - moj ga je junior krstio u Bumblebee, sto se i meni dopalo.

Kratki info o meni - druga polovica tridesetih, ozenjen, dvoje djece, radim u najvecoj instituciji za financiranje svega pokretnog i nepokretnog, imam privatno jos i informaticku firmu koja se bavi internetom i uz to vezanim uslugama, te volim sve sto vole mladi.

Ovo mi je prvi Renault u vozackoj karijeri i za sada sam jaaaako zadovoljan - uzitak ga je voziti cak i polako. :)

Toliko za pocetak,

pisemo se!

Link to comment
Share on other sites

-----tugujem-----

Nemoj tugovati, u dobrim je rukama. :hey:

Evo jucer sam ga odmah i oprao cim je stala kisa, svaki dan sam ga - nakon temeljitog zagrijavanja - dobro razvrtio preko nekoliko puta, pazio sam ga preko neravnina i lezecih murjaka, natocio sam OMV bengu 100 oktana, prekontrolirao sam tlak u gumama...

:bigl:

Link to comment
Share on other sites

:servus: Cose dobro nam došao,

cuvaj, pazi i mazi Zutog :renault:

Link to comment
Share on other sites

Nemoj tugovati, u dobrim je rukama. :hey:

Evo jucer sam ga odmah i oprao cim je stala kisa, svaki dan sam ga - nakon temeljitog zagrijavanja - dobro razvrtio preko nekoliko puta, pazio sam ga preko neravnina i lezecih murjaka, natocio sam OMV bengu 100 oktana, prekontrolirao sam tlak u gumama...

:bigl:

Onda mi je malo lakše... :)

Ali i dalje razmišljam da li je prodaja bila neminovna. :doh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.