Jump to content

Pobjednik vremena


John Doe

Recommended Posts

Zdravo svima,

bio nekad davno registrovan pa vjerovatno obrisan zbog "aktivnosti"... Vedran, 23 godine, trazim posla :bigl: , Krasevo (blizu Doboja ili Tesnja, zavisi kako gledas :bigl: ) Sklon Renaultima, cetvorkama pogotovo sto ce se vidjeti iz prilozenog... Cijeli zivot se vozim u cetvorkama, ako dobro racunam vec 6 ih je proslo kroz nase ruke... Pa da pocnemo ;)

E ovako je izgledao kad smo ga kupili, imao je samo 24780 km.

resize4f9rd.jpg

resize4b0dl.jpg

A onda bliski susret sa golfom i kadetom prvog januara 2005, nisam bio kriv :wink:

crashfront7nb.jpg

crashback2fj.jpg

Onda je dosao jos jedan za rezervne dijelove.

brothersfront4ox.jpg

brothersback4wy.jpg

Malo farbe tu i tamo i dobijemo nesto ovako :)

newr4front0bl.jpg

newr4back6jt.jpg

Onda u Zg nabavio felge, treba ih srediti ali to planiram na proljece... U medjuvremenu su stavljeni i cepovi sa A ;)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Jedan cisto za dijelova, dakle trenutno stanje, jedan kao svakodnevno vozilo, jedan u prilicno dobrom stanju ali bez papira pa je parkiran i ovaj koji je u dijelovima i fino pospremljen :)

p10100088mg3.jpg

6666666pe3.jpg

p10100077rj1.jpg

A ako sve bude ok ovih dana treba da stigne jedan R4 F4, tj. ovaj dole... Jest da mu fali puno toga ali imam dovoljno dijelova da otvorim serijsku proizvodnju :bigl:

friends265qg7.jpg

friends262qa2.jpg

Link to comment
Share on other sites

:welcome1:

svaka čast za R4, to je za renault mašina ko za mercedes 123 i tako... sry na usporedbi, ali to mi je prvo palo na pamet... mislim po izdr

Link to comment
Share on other sites

:welcome: back!!

evo imaš full pristup forumu!

:hey:

Tnx :hey:

Slobodno me nekad po prstima ako pretjeram, "odrastao" sam na jednom jako jako off topic forumu pa nekad zabrazdim na pogresnoj temi ali nije zlonamjerno :bigl:

Link to comment
Share on other sites

pozdrav!!! :hey:

mislim da sam negdje več vidio te slike hm... mislm na old school??? :nezna: :nezna: moguče???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.