Jump to content

Clio Sport Test


Guest Clio182@SB

Recommended Posts

Guest Clio182@SB

Ostao sam zaprepašten ovim testom, pa da pitam da li je još netko to pročitao ?

Navodim samo nasllov teksta :

LAJE I GRIZE

Edited by Clio182@SB
Link to comment
Share on other sites

Nije bas tak. Oni pisu onak kak pase vecini publike. Ipak se Auto klub prodaje daleko najbolje na trzistu. Meni isto bas ne pase njihov stil, niti vecina kriterija pri ocjenjivanju, no to ne znaci da ne znaju kaj pisu.

w

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da se napokon nisu hvatali stvari kao: mali prtljaznik, velika potrosnja, neudoban ovjes, skucena unutrasnjsot. Jer Clio RS je mali auto radjen zbog odlicnih performansi, a ovo ostalo je sve sporedno! I drago mi je da su u Ak nakon dugo vremena to shvatili pri testiranju nekog auta ;)

Nemam mi debilnije stvari nego kad se pri testu npr. M3 napise "lose je sto auto puno trosi" ili pri testu Ferrarija "mana mu je mali prtljaznik"!! Pa koga briga za potrosnju i prtljaznik kod takvih pila???

Tako da iako kratak, ovaj mini tst RS-a zasluzuje palac gore :klap:

Link to comment
Share on other sites

kak sad taj clio ima 180 konja??? :??:

baš ga htio kupiti i ono vidim da je potrošnja i prek 12,5 litri i onda sam ipak odustal....

:bigl:

Link to comment
Share on other sites

pa AK je poznat po svojim komentarima: ferrariu i lamburginiju su minusi veliki krug okretanja i tak neke gluposti...viperu su napisali da nije za svakodnevnu uporabu i potrosnja...i eto kakve gluposti oni znaju pisat...mislim ak neko kupuje takav auto sigurno mu nije na prvom mjestu krug okretanja prtljaznik i potrosnja :hey:

Link to comment
Share on other sites

E poslao sam mail u Auto klub radi promidzbe,tako da nebi bilo zgodno da vide njihovo autorsko djelo na forumu, znaci nista od scaniranja o cliu.(ili bilo iceg drugog).

Link to comment
Share on other sites

Guest Clio182@SB

Ma znamo mi da je to dobar stroj, samo je najljepše kada ga drugi hvale, a ne samo mi.

Primljeno k znanju ovo oko scaniranja :sad:

Link to comment
Share on other sites

E poslao sam mail u Auto klub radi promidzbe,tako da nebi bilo zgodno da vide njihovo autorsko djelo na forumu, znaci nista od scaniranja o cliu.(ili bilo iceg drugog).

Ti to mozes scanirat i navest izvor:

Prezime, inicijal(i) ime autora. Naslov rada : podnaslov. // Naslov časopisa. Oznaka sveska/godišta, broj(godina), str. poč-završna.

Pa nek te tu

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.