Jump to content

Veliki strumpf....


Guest hajmo_svi

Recommended Posts

Guest hajmo_svi

...kaze prilikom registracije da treba doci na ovaj podforum i dati bris grla, krv i urin,,,,,,:bigl: .

Prije svega zelim vas sve pozdraviti, na netu sam trazio neki renault klub u BiH pa sam, izmedju ostalog, nasao i vas.

Zovem se Amir imam 30 godina, javljam se iz Sarajeva, nedavno sam kupio renault 19 1.9 D '92g.

Idem sada malo da pogledam sta jos ima na forumu pa se ponovo javim. Mislim da je dovoljno za pocetak.

cheers :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest hajmo_svi

Opa, odaziv na pozdrav k'o na gas kod ovog mog ludjaka :hey: , Hvala svima na dobrodoslici, jos malo gledam pa podijelim utiske do sada i nabacim slike. BTW, jel ima poseban podforum za predstavljanje kolica ili se to radi u opcenitom dijelu. Muchas gracias :bigl:

cheers

Link to comment
Share on other sites

Opa, odaziv na pozdrav k'o na gas kod ovog mog ludjaka :hey: , Hvala svima na dobrodoslici, jos malo gledam pa podijelim utiske do sada i nabacim slike. BTW, jel ima poseban podforum za predstavljanje kolica ili se to radi u opcenitom dijelu. Muchas gracias :bigl:

cheers

Imaš poseban podforum za predstavljanje aFtića u Projekti & DIY :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest hajmo_svi

Ljudi, hvala na dobrodoslici i na uputama gdje da postavim slike, volim ja pitati nego da ih greskom plasiram u podforum 'kuda idu divlje svinje' :tup: ili tako nesto. Slike sutra, hocu ga fino oprati negdje jer je trenutno 'omalteren' od silne sarajevske bljuzgavice, predjes kilometar i kao da nije vidio pranoicu decenijama heheeee

cheers

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.