Jump to content

Plava neman


Guest Kec

Recommended Posts

6 minutes ago, Goran_ said:

Bum stops ili sus gume

 

Kw v1 je udoban ovijes i sluzi za spustanje auta samo, cup amortizeri sa eibachom ce biti tvrđi nego kw

Ocito to nema za kupit nego dodje s amortizerima. Ovo sto meni treba izgleda kao sesir, a stoperi se mogu narucit. 

Ovo trebam, brojevi 1 i 2:

 

8200739306.thumb.jpg.f425440eb600d00cf8ca7acd0d249586.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja bi rekao da su to lezajevi amortizera. 

Link to comment
Share on other sites

Stiglo jucer od Sachsa i to je to. Naručeni od Gabreka zadnji stop bumperi jel su ovi osli. Kape prednje SNR su spremne i kvačilo ide novo. Ovaj put ide Sachs jel ovaj Luk je katastrofa. Tvrd bude za mjesec dana, iako sam njega stalno forsirao. Kod BB idem sredinom 5mjeseca.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt sve ćeš promjenit na njemu, svaka čast!!! 

Nego daj ti nama reci jel se to razradilo od generalke da se može ganjat?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, dizna said:

Jbt sve ćeš promjenit na njemu, svaka čast!!! 

Nego daj ti nama reci jel se to razradilo od generalke da se može ganjat?

Ganjo sam ga odmah, mislim ne ono sad da ide u crveno i nznm kakva ubijanja,  ali imam vec skoro 8000 cca km. Inače vozim normalno. BB su mi rekli da može odmah do poda. Na njemu uvijek ima posla i još imam hrpu za radit. Novaca uvijek malo....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

S obzirom da nisam neki hardcor driver, primjetio sam da sam spalio zadnje OEM pločice. Jučer ih sam promjenio, stavio TRW. Nisam išao na ATE i ostale marke koje na sebi imaju naljepnicu koja se odljepi pa to kao sprečava škripanje. Zato mi poljepi sve živo i nahvata na ostali dio prljavštine. TRW imaju oanj kako ko gumirani već naljepljeni dio i sve super. Naprije su Brembo i još su dobre, iako možda pikiram stavit Ate ( znaju nekad škripat). Svi diskovi su s bušeni s Megana 2 RS.

Link to comment
Share on other sites

Lijepo je vidjet da Zrmi-mobil jos udara kilometre, 300+ tisuća km, lijepa brojka. 

 

Sad kad si mu osvježio srce - nek udari jos bar 200k.

 

🤗

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zamjenjene i prednje plocice. Stavio ATE. Naravno sve se ocistilo. Uvijek zamjenim i pinove i limiće te stavim ATE kocionu tekucinu:

20240503_173947.thumb.jpg.5e34e488eadc8a3c2616cdf53547fe0c.jpg20240503_173312.thumb.jpg.eee8056d1b4459ec8c7beee7245f5d7f.jpg20240503_173229.thumb.jpg.8ad68a881dad42b27a9278e326d7fc60.jpg20240503_170342.thumb.jpg.a318565f4f035b1b79ae3ba177d17c28.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

:)

kad ce upgrade na rs250 celjusti :D

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, MilosB said:

:)

kad ce upgrade na rs250 celjusti :D

Nikad ,sta ce mi to? Koci iovako jako dobro. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.