Jump to content

Pozdrav..konacno :)


Clioman

Recommended Posts

Lep pozdrav svima!Konacno sam uspeo da se logujem na forum,greska je moja s obzirom da sam u toku postupka registracije menjao e-mail adresu tako da je doslo do malog nesporazuma,ali sad je sve ok,pre svega zahvaljujuci ljubaznosti vasih starih clanova(pozdrav za exception-a).Privatno vozim Clio 3 1.2 16v,3v 06' godiste.Za forum i uopste vas klub sam saznao sam preko interneta,zahvaljujuci mojoj radoznalosti :bigl: Nadam se da cemo se prijatno druziti.

Link to comment
Share on other sites

:welcome1::hey:

drago mi je da smo uspeli zajedničkim snagama i hvala modovima na pomoći :) . Istina, danas sam se malo uspavao zbog svih tih zezancija :laugh:

Link to comment
Share on other sites

:servus:

sada imaš pristup ostatku foruma! ;)

a ti si taj zbog kojeg smo imali raspravu sto ne valja u 3 ujutro :lool: :lool:

Da,ja sam taj,koji vas je sinoc sve iscimao zajedno sa Exceptionom :tup:

Hvala vam svima na dobrodoslici :hey:

Link to comment
Share on other sites

Jos jednom,hvala svima za dobrodoslicu :hey: Sretna nova svima,puno zdravlja i da vas sluze autici :renault:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.