Jump to content

Prinova u obitelji


Guest darac

Recommended Posts

BR sasije je VF1BB2G0533647983

Sad neznam koje slovo se gleda, ali koliko se sjecam tvornica je u Francuskoj

da francuz, izgleda da su sve 100tke... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • _GT

    7

  • Spex

    5

  • XelA

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest darac
da francuz, izgleda da su sve 100tke... ;)

Meni je prodavac rekao da se sve 100 rade u Francuskoj, pa se zato trebalo cekat 45 dana

Link to comment
Share on other sites

Ma vec sam to htel pitat, jer sam vidio na prethodnim slikama, ali ne čini li se vama da je ovaj autic malo visi nego oni prije? Kao da ima puno vise prostora između gume i blatobrana. Ili su mozda sjene?

Link to comment
Share on other sites

Guest darac
Ma vec sam to htel pitat, jer sam vidio na prethodnim slikama, ali ne čini li se vama da je ovaj autic malo visi nego oni prije? Kao da ima puno vise prostora između gume i blatobrana. Ili su mozda sjene?

iskreno - nemam pojma! :tup:

Link to comment
Share on other sites

Ma vec sam to htel pitat, jer sam vidio na prethodnim slikama, ali ne čini li se vama da je ovaj autic malo visi nego oni prije? Kao da ima puno vise prostora između gume i blatobrana. Ili su mozda sjene?

e, to se i meni cini! posebno zadnji kraj... :roll:

Edited by _GT
Link to comment
Share on other sites

sjedala su ok...

sto se visine tice, ne znam, ali pogledaj malo druge na cesti... ne ovu zadnju seriju, nego one prije...

inace, ova zadnja serija ima i nesto promijenjen ovjes, pa, da li je sad to to? :??:

Link to comment
Share on other sites

Guest darac

Od cure buraz ima starog Clia pa cu bas usporediti....

Nego, jel ti mislis samo na moj Clio ili i na svoj i sve ostale ove modele?

Link to comment
Share on other sites

Od cure buraz ima starog Clia pa cu bas usporediti....

Nego, jel ti mislis samo na moj Clio ili i na svoj i sve ostale ove modele?

mislio sam i na tvoj i na svoj...

makar, danas sam ponovo gledao i ne cini mi se tako visok!?

ali da bi se dao fino spustiti, stoji... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest darac
mislio sam i na tvoj i na svoj...

makar, danas sam ponovo gledao i ne cini mi se tako visok!?

ali da bi se dao fino spustiti, stoji... ;)

To na svakom stoji ;)

Link to comment
Share on other sites

To na svakom stoji ;)

ne trebas to meni reci...

sa zadnjim autom nisam mogao skoro nikud sa ceste, lezeci policajci su me ubijali!

tako da mi je sad ovo malo olaksanje... ali i dobijem brodsku bolest nakon malo brze voznje ostrijim zavojima... evo, vec me glava pocela boljeti, cim se sjetim! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest darac
ne trebas to meni reci...

sa zadnjim autom nisam mogao skoro nikud sa ceste, lezeci policajci su me ubijali!

tako da mi je sad ovo malo olaksanje... ali i dobijem brodsku bolest nakon malo brze voznje ostrijim zavojima... evo, vec me glava pocela boljeti, cim se sjetim! :roll:

Cuj, ja sam ti pretezno gradska voznja tako da meni i pase ovako da je malo mekaniji ovjes. Ali sad ako cemo o izgledu ______ spustio bi ja svaki autek! :)

Link to comment
Share on other sites

nisi pogledao popis? od prvog dana sam za... ;)

ali, jos cekam nesto tako da jos nisam siguran da li cu moci... navecer bih trebao znati... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest darac

Onda fino hocu report i filmice da znam kak ide taj 100ks!!!

(moj je jos u stanju razrade motora - jos nisam ni pol rezervara potrosio.... nikak da ode! :) )

Link to comment
Share on other sites

Onda fino hocu report i filmice da znam kak ide taj 100ks!!!

(moj je jos u stanju razrade motora - jos nisam ni pol rezervara potrosio.... nikak da ode! :) )

Jos ga nisi razradio pa ja na svom vec imam 1300 km i potrosio sam negdje 4-5 tanka :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Guest darac
Jos ga nisi razradio pa ja na svom vec imam 1300 km i potrosio sam negdje 4-5 tanka :bigl:

e al ovo je dizel :) Ovo treba znat potrosit! :)

Link to comment
Share on other sites

>Spermic: tvome treba 4-5 tankova za 1300 km, a dCi-u je jedan tank za +1000 km (otvorene ceste) :lool::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Pisalo se o njima na forumu. Koliko se sjecam, zakljucak je da su na suhome solidne, a na mokrome bas i ne :)

Samo sto je sama ta dimenzija dosta nepovoljna, bez obzira koja je guma...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.