Jump to content

Koje felge sve pašu na novi CS 197,17 cola?


Guest

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    26

  • yutasknight

    21

  • MAHNE

    21

  • Zrmi RS

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

ta felga koju si naveo speedline turini 8x 17 et60... se uredno moze kupit u renaultu... za one koje to zanima...

Ja ih mislim kupit a ove moje ostavit za zimske ili prodat...

Pod kojim ref. brojem i koja je cijena felgi ?

Link to comment
Share on other sites

neznas koliko para?

Neznam tocno.. zaboravio sma koja je cifra ali mozes se javiti Penezicu.. on sigurno zna i moze ih nabaviti.

Link to comment
Share on other sites

Speedline Turini 7Jx17 ET 41 i ET 51 imaju centralnu rupu fi 60mm dok za

Clio 197 treba biti 60.10mm. Znam da centl nije puno al opet treba felgu

pocistiti da sjedne gore.

Speedline Turini 8Jx17 ET 60 ima centralnu rupu tocno 60.10mm jer je ocito

radena specificno za nas cestovni 197.

Felga ide van 8mm sto zvuci malo, no ja mislim da je taman.

Gdje si ovu informaciju izvukao???

ima ultralegera da bas za clia u 17 cola.... 1800kn komad brijem... Ima je fridge ili sertic na autu...

Ako se ne varam on ima 18" na autu, isto kao i onaj crveni (razbijeni) Clio 197 (on 100% ima 18").

Link to comment
Share on other sites

Imas na http://www.bellottoracing.it/cerchi_racing_speedline.html tablicu primjene felgi.

Skines i otvoris u excellu, pisu ti specifikacije za svaku felgu.

Ovo mi je stvarno jako cudno da Clio 197 ima 60.1 a R3 60, razlika je stvarno minorna... Ali lako se kupi prsten za felgu pa se rijesi tih 1mm, jer vidim da vani, vecinom u Italiji i Francuskoj stavljaju Turini na 197-micu... Moguce da je greska u pisanju u tablici...

Na http://www.renault-sport.com/en/boutique/catalogue/ Za Clio R3 imaju 7x17 et51 za access, 7x17 et41 i 6x15 et46 (za makadam) za maxi.

Po meni je najbolja et41 jer se felga malo vise odmakne od kocionih klijesta, razlika je kao da stavis 2.5 mm distance na obicne felge, toliko ih izbaci van. Negdje u inozemstvu jedan lik ima te et41 sa bfgoodrich gumama za rally, 200/50 17 znaci da je dosta mesnata guma, i kaze da nigdje ne zapinje. Ustvari evo sad vidim da ima i slika gore od tog Clia :D

Edited by ND4SPD
Link to comment
Share on other sites

Ako i je 60.1 onda se lako potokari sredina ali isto mislim da je greska i da imaju isto 60.

Evo ono o cemu pricas ;)

197conturini5ad4.jpg

197conturini6ai9.jpg

197conturini7ni0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ako je srce na originalnom 60.1 a na trkacem 60mm razlika je u jednoj desetinki milimetra sto je zanemarivo jer mozes felgu proc sa brus papirom ili malo originalnu glavcinu DOBRO ocistiti cetkom... uglavnom nema frke za montazu nego je problem moze li se ovo naruciti u HR!!!

Ako imaju ove dijelove onda definitvno 15" - felgice dolaze da se lakse vrte :lool::hail: . Ove 17" sa ET 41 su za sminku he he..

Link to comment
Share on other sites

Znam, to sam i napisao no tablica kaze sto kaze, skini tablicu i pogledaj.

Meni ne izgleda kao greska. Vjerujem da nije bez veze napisano a i nije nelogicno

da se namjerno rade takve razlike na race komponentama.

Skuzio sam to u tablici pa sam napisao cisto zato da se netko ne zaleti, treba biti siguran 100%

jer ipak nije to malo para za "kud puklo da puklo" filozofiju :>

Izmedu ostalog, nije problem skinut felgu,uzet subler i bacit merku.

Vidio sam te slike vec prije nekog vremena, ciji je to auto i koja je to tocno felga gore?

Sudeci po dva prsta izmedu celjusti lako moguce da je to bas ta felga J8 ET60.

Edited by Hrv
Link to comment
Share on other sites

Vidio sam te slike vec prije nekog vremena, ciji je to auto i koja je to tocno felga gore?

Mora da je od nekog Engleza jer u RH nema Albi R27 nijedan, a felga je najvjerojatnije ET 41 kad mu onako prst ulazi...

Ma trbalo bi naruciti barem jednu felgu i probat... a ne sve 4 pa se zajebat gadno!!! Ako pase jedna onda super....

BTW Dan Liposcak vozi CLIO CUP pa ako netko ima vezu mogao bi posudit ili vidit koje su felge kod njega!!! Ili preko njegovog tima narucit nesto.... ajmo ljudovi na razmisljanje...

Link to comment
Share on other sites

Mora da je od nekog Engleza jer u RH nema Albi R27 nijedan, a felga je najvjerojatnije ET 41 kad mu onako prst ulazi...

Ma trbalo bi naruciti barem jednu felgu i probat... a ne sve 4 pa se zajebat gadno!!! Ako pase jedna onda super....

BTW Dan Liposcak vozi CLIO CUP pa ako netko ima vezu mogao bi posudit ili vidit koje su felge kod njega!!! Ili preko njegovog tima narucit nesto.... ajmo ljudovi na razmisljanje...

Kad bude se bude vozio clio cup na grobniku treba ocit i pitat decke koji furaju :p

Razlika izmedu stock felge i ove et60 je 8mm u offsetu i 1 inch u sirini.

To bi znacilo da felga ide van 20.7mm sto ti je taman ovo na slici.

Edited by Hrv
Link to comment
Share on other sites

Evo da ovdje i imamo BE BOP 18" originalne pa ako kome pasu pasu:

Be Bop 18" Antracit

2400 kuna

8200708561 je kataloski broj

Neka se nadje

Jos mogu dodati i one felge iz prijasnjih postova TEAM DYNAMICS...

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam on ima 18" na autu, isto kao i onaj crveni (razbijeni) Clio 197 (on 100% ima 18").

Tako je uvjerio se na svoje oči,ali za 197 je 17" taman(previše je 18"),jedino distance ili manji ET npr kako je netko naveo 41 da malo izbaci felgu.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.