Jump to content

Bok!


Guest alibi

Recommended Posts

Pozdrav forumašima! :zivili:

Bolja polovica ima Twinga 1.2 16V 2002. (ne smem reći kaj ja :drivar: ) pa sam Googlao tražeći neke podatke o njenom :renault: i tako se nadjoh ovdje :box:

Edited by alibi
Link to comment
Share on other sites

Ma nije ti ona od :megaf: o :renault:

nisam ni ja - BILA :laugh:

- tak dugo dok se i sama nisam odlučila (uz mu

Edited by mirnela
Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao kad već imaš alibi za RKH.

Link to comment
Share on other sites

:hey::hey:

Dobro došao!

Hmmm.... Sumljivo mi je ono...(ne smem reći kaj ja vozim).

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem na dobrodošlici, simpa ste ekipa :prijatelji: i sve mi dodje žao kaj i ja ne vozim :renault: ali kad kupuješ polovnjaka nemreš puno birati iako je malo falilo da uleti jedan Kangoo. By the way ovo nam je drugi Twingo (1. je bio 1.2 8V '98, oba su kupljena rabljena) i supač je. Redovne servise (zamjena ulja, filtera, svječica, čak i str. ispušnog lonca) sam radio sam i moram reći da je tutač service-friendly. Ozbiljni radovi prepušteni su pravome mehi. Jedino nisam nigdje uspio naći service manual za 16V. Googlajući nađoh knjigu na Francuskom ali mi je to malo :conf: Francuski mi je tabula prazna :nezna:

Edited by alibi
Link to comment
Share on other sites

Hmmm.... Sumljivo mi je ono...(ne smem reći kaj ja vozim).

Ziher neki citroen i to c4 ali nema veze mi postujemo sve aute bez obzira koje marke bili jel tako? :rotfl:

Dobro nam dosli!!!! :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

Ziher neki citroen i to c4 ali nema veze mi postujemo sve aute bez obzira koje marke bili jel tako? :rotfl:

Dobro nam dosli!!!! :ahaa:

He,he, :hop: baš mi je zgodna vaša znati

Link to comment
Share on other sites

:servus: dobrodošao

a sigurno je neko "narodnovozilo" u pitanju :laugh:

da nije golf

Link to comment
Share on other sites

:doh: ...pa, daaaa.... Sigurno OPEL. Drugi narodni auto kod nas i šire :lool::lool:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.