Jump to content

Bocne lajsne u boji karoserije


Igo

Recommended Posts

Evo, jučer baš pričam s frendom i spomenem mu bojanje lajsni, on mi preporuča svojeg lakirera i da mi njegov broj, zovem ga i dogovorimo se da ćemo se nać poslije posla.Dođem do njega on pogleda i ka

Edited by Igo
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Bok,

Vec neko vrijeme razmisljam o bojanju bocnih lajsni u boju karoserije.. Neki dan sam otisao do najboljeg karosera u mjestu da vidim dali se moze i koliko bi me izaso taj sport na kraju... Gleda on plastike, pipa , procjenjuje... Kaze moze se, kazem ja ok onda... Kaze on meni ..." Tebe zanima i cijena ? " pozove me u radionu i pocne on brojat ( prednja, straznja i dvije bocne sa svake strane = 6 komada ) garantira mi na svoj rad i kaze da mi se nikad vise nece ogulit ( naravno osim ako ja ne trknem negdje ) i bubne mi cijenu... 300 € ! :??:

Sta vi mislite kakva je cijena ok,previse, da cujem ?

bokvi1kj7.jpg

Ista stvar samo sto je u pitanju megane 2 sedan ph2, al mene zanima kako se skidaju ove lajsnice da neotvaram novu temu kad vec ima slicna, meni je covjek trazio 200 KM al da ja skinem i donesem lajsne.

Link to comment
Share on other sites

Ista stvar samo sto je u pitanju megane 2 sedan ph2, al mene zanima kako se skidaju ove lajsnice da neotvaram novu temu kad vec ima slicna, meni je covjek trazio 200 KM al da ja skinem i donesem lajsne.

Evo tutorial, ali je na talijanskom, nadam se da će ti pomoć !!

Skidanje_lajsni.doc

Link to comment
Share on other sites

E hvala drug, iako neznam talijanski po slikama sam skontao, a ja se vec trznuo da niko nece nista napisati.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

E hvala drug, iako neznam talijanski po slikama sam skontao, a ja se vec trznuo da niko nece nista napisati.

Hvala

Nema problema stari, ako ti šta nije jasno pitaj pa ću ti prevest !!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taj posa možeš(ako ti se da zajebavati,napravit sam,pobrusit,nabacit bazu,boju,lak itd.) obavit za tričavih 200 čuna...

Edited by Megane16v
Link to comment
Share on other sites

Evo jučer sam odnio auto kod majstora, rekao je da će bit gotov za 3 dana otprilike, stavim slike kad bude gotov !!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.