Jump to content

hello


Guest ahavas

Recommended Posts

evo i mene kao novog clana, pozdrav svima iz Karlovca, vlasnik sam clia 2(crveni) i mogu reci da otkako ga imam(1 god) da ce moj slijedeci auto zasigurno biti Renault!!!

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima iz Karlovca,vlasnik sam clia 2(crveni) i mogu reci da otkako ga imam(1 god) da ce moj slijedeci auto zasigurno biti Renault!!!

:dobroje:

I ja sam novi-al moj sljedeći auto će bit bicikla,pridru

Link to comment
Share on other sites

:servus:

malo se strpi dok te netko od modova ne snimi, a dotle malo vise napisi o sebi, autu i kako si naisao na nas...

lijepi pozzz...

Link to comment
Share on other sites

zašto ne mogu postati?doduse novi sam i moguce da nesto nisam dobro napravio :frown:

malo se strpi dok ti netko od modova ne odobri pristup forumu,

a do tada malo napisi o sebi, autu i kako si naisao na nas...

:hey:

Link to comment
Share on other sites

zašto ne mogu postati?doduse novi sam i moguce da nesto nisam dobro napravio :frown:

evo kolega. od sada mo

Link to comment
Share on other sites

:servus:

malo se strpi dok te netko od modova ne snimi, a dotle malo vise napisi o sebi, autu i kako si naisao na nas...

lijepi pozzz...

hvala pajdo :hail:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.