Jump to content

Ventilacija problem...


Ballistix

Recommended Posts

a da malo das pogledat struju negdje,

malo je cudno da su dva reostat riknula u tako kratkom vremenu :??:

nije cudno jer je drugi bio rabljen

inace se reostat jako grije, tj jedan dio na njemu te ako se cesto koristi ventilacija rikne nesto brze nego inace

Link to comment
Share on other sites

rastavio reostat i upravo 50% sa skidanjem smole, kad je skinem skroz, budem stavio sliku pod svijetlom da se vide vodovi, a odnest ću frendu koji se ku
Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam bio uvjeren da sam to već podijelio s vama...ali sad vrtim Search i očito nisam. :tup:

ostario si :lool: :lool: :lool

ajd javi obavezno za to, meni reostat spada u godisnji servis :lool:

Link to comment
Share on other sites

ma nije kasno, da nemoram mučit frenda...

uglavnom, od onih 5 širokoh nogica, treba spojiti dvije nogice zajedno, ukratko, ako se ne varam...

ili??

samo napiši koje dvije i to je to...

imam doma lemilicu i nađem

Link to comment
Share on other sites

ma nije kasno, da nemoram mučit frenda...

uglavnom, od onih 5 širokoh nogica, treba spojiti dvije nogice zajedno, ukratko, ako se ne varam...

Da...kod mene je to bio kvar. Dvije no

Link to comment
Share on other sites

e da, prije nego napišem sa čime skidam smolu, budem prvo pitao...

na koji je način najlakše skinut smolu, a da se pritom ne oštete drugi dijelovi :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na svom CS 172 promjenio reostat prije jedno 6 mjeseci... stari sam otvorio, skinuo silikon i ustanovio (vidljivo je) da je izgorio jedan tranistor... nisam se isao zezati vec sam kupio novi u Ren. kocesiji Cerin pokraj Rovinja... platio sam bez popusta 545kn ;)

Link to comment
Share on other sites

iznad onih širokih imaš i onaj mali stini pin, pa od toga pina prema desno broji...

daj da to riješim, vani je vruče,a ja bih klimu :zubo:

Link to comment
Share on other sites

iznad onih širokih imaš i onaj mali stini pin, pa od toga pina prema desno broji...

daj da to riješim, vani je vruče,a ja bih klimu :zubo:

Imaš sreće...zahladilo je... :bigl:

Jesi opravio?

Link to comment
Share on other sites

ma nisam, lud sam ko šiba...

hebote, bio u štarkelju tra

Edited by Ballistix
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.