Jump to content

Pozdrav svima!


Uros

Recommended Posts

Bok!

Uroš,iz Zagreba,25 godina,trenutno se vozi Civic Type R,vozilo se 405 Mi16,Megane-a,21T,Alfu 156...uglavnom svašta....

Čuo sam da se ovdje svašta piše o meni i mom autu,pa rekoh da navratim

Link to comment
Share on other sites

booooook.

tebe baš zanimaju svi auti kak se ponašaju jel? :laugh:

moraš sve probat...slijedeće neki bmw,audi.....a ovdje sam prvenstveno jer ne volim pokvareni telefon:)

Link to comment
Share on other sites

moraš sve probat...slijedeće neki bmw,audi.....a ovdje sam prvenstveno jer ne volim pokvareni telefon:)

:dobroje:

Pozdrav..!!

Link to comment
Share on other sites

pozdrav!

p.s. bome ti imaš slobodnog vremena kad stigneš brinuti što se o tvome auteku i tebi piše na forumu... Renaultovom...

Link to comment
Share on other sites

pozdrav!

p.s. bome ti imaš slobodnog vremena kad stigneš brinuti što se o tvome auteku i tebi piše na forumu... Renaultovom...

potpuno je nebitno koliko ja slobodnog vremena imam u ovom trenutku

Link to comment
Share on other sites

potpuno je nebitno koliko ja slobodnog vremena imam u ovom trenutku

o što grize.. to je bila mala zahebancija, što si napo odmah?! da zaista nisam mislio ono "pozdrav", nebi ni napisao...

pa još jednom, lijep pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

:servus:

moraš sve probat...slijedeće neki bmw,audi.....a ovdje sam prvenstveno jer ne volim pokvareni telefon:)

znam da to ide mene jer ti je netko rekao da se piše o tvom autu....

a pokvareni telefon..... :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i dobrodošao... :hey:

...a da, o tebi se stvarno svašta piše, baš sam se čuo s dvojicom jučer pa smo pričali o tebi. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.