Jump to content

Magljenje stakla


J.A.M.

Recommended Posts

Samo klima je učinkovita. U protivnom moraš čekati da auto počne grijati. Zatvori puhanje na sredini konzole pa će više ići u bočna stakla i prednju šajbu.

 

Pomaže da dobro opereš stakla iznutra. Na masna stakla se lakše lovi i teže se odmagli. Koristim zelenu Sonax krpu za pranje stakala i onda suhom Viledom prebrišem i osušim.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • J.A.M.

    7

  • Clioman

    4

  • click

    3

  • dajmirenault

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja samo klimu koristim. Tj cak mi je 95% vremena klima upaljena. Pokazala se najkorisnija.

Link to comment
Share on other sites

imamo temu zamagljivanje staklala i magljenje prozora. Može li netko objasniti u čemu je razlika i zašto imamo, po meni, dvije iste teme?

Ako nisu iste ja ću otvoriti još jednu ''magla, magla oko nas''

Link to comment
Share on other sites

Vidio za kupit neki sprej mislim,pise na njemu kad se nanese na staklo da se teze magli,neznam marku, u metroa u dugopolju,mislim 13-14 kn

Link to comment
Share on other sites

imamo temu zamagljivanje staklala i magljenje prozora. Može li netko objasniti u čemu je razlika i zašto imamo, po meni, dvije iste teme?

Ako nisu iste ja ću otvoriti još jednu ''magla, magla oko nas''

 

 

Spojena tri topica.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.