Jump to content

402 Streetrace sezona 2008!


Hrci

Recommended Posts

Nakon prve uspješne međunarodne sezone iza nas, prepune atratktivnih dvoboja,obaranja rekorda i pomicanja granica izdr

Link to comment
Share on other sites

kako to da ce tri dana svako trajati???a gdje je osijek?kaj ce biti samo 3 SR kod nas??

Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha, još uvijek su škrti da plate najam koje staze u Dalmaciji!

Vjerojatno ce organizirati nesto u ljetnoj motropoli dalmacije-Mostaru :laugh:

Link to comment
Share on other sites

:hey: pitanje uopće kako če biti ove godine s organizacijom...

...jer prošla godina je bila :oo::oo: ...

vrijeme će pokazati svoje...

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno ce organizirati nesto u ljetnoj motropoli dalmacije-Mostaru :laugh:

Naravno. Kod nas ima više prostora :zubo: Vi kod nas na SR, a mi kod Vas na kupanje. Mislim ovo u moru, ne u kadi :bigl:

Ima li gdje prikladna staza za SR u Dalmaciji? Čini mi se da je ova u Mostaru savim ok a i nekako je na sredini svima od ZD do DU. cca

Link to comment
Share on other sites

:hey: pitanje uopće kako če biti ove godine s organizacijom...

...jer prošla godina je bila :oo::oo: ...

vrijeme će pokazati svoje...

ako se opet nebude smjela unosit voda i sokovi onda ih teram sve u rodno mjesto...

Link to comment
Share on other sites

ako se opet nebude smjela unosit voda i sokovi onda ih teram sve u rodno mjesto...

ja sam toliko hrane i pića i raznih ostalih stvari prošvercao u autu prošle godine da je to strašno :laugh: :laugh:

a za ove koji idu na Grobnik, čak znamo i neke okolne puteve da ne plačaš upad, na nama će teško zaradit, nedamo se, nedamo :laugh::laugh:

Link to comment
Share on other sites

kak u autu? u VG pregledavaju torbe na ulazu... moro sam se vracat sa jedno 15l vode nazad do auta....

Link to comment
Share on other sites

kak u autu? u VG pregledavaju torbe na ulazu... moro sam se vracat sa jedno 15l vode nazad do auta....

zaboravih da sam glumio servisno vozilo :zubo: (pričam za Grobnik) pa su me puštali :bigl: najjače mi je kad zadrani dođu na grobnik, noć ranije, postave šatore i to je to, mislim da nit ne znaju što su to ulaznice, respect :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ako se neke stvari poklope vidimo se u VG!

Na pisti ofcourse :)

Edited by Fredy
Link to comment
Share on other sites

Pa Zadarska ekipa uvijek dolazi spremana na utrke....!!! :plazi::plazi:

Tako da im ništa ne fali tijekom vikenda.... :piju::zivili:

bome, trebalo je trčat po vodu i neke sitnice :plazi: ali mi je i više nego drago da mogu pomoć takvoj ekipi ;)

Link to comment
Share on other sites

Niti ja nisam imao nikakvih problema sa hranom niti pićem na ulazu... čak sam i ljude bez ulaznica prevozio u autu...

A ove godine će nadam se biti sve OK pa da odvozim Grobnik..

Link to comment
Share on other sites

bome, trebalo je trčat po vodu i neke sitnice :plazi: ali mi je i više nego drago da mogu pomoć takvoj ekipi ;)

Hrci legendo,spasitelju naš :yeah:

Link to comment
Share on other sites

bome, trebalo je trčat po vodu i neke sitnice :plazi: ali mi je i više nego drago da mogu pomoć takvoj ekipi ;)

Litru Whiskey-a ne bi nazvao sitnicom! :pijan:

Link to comment
Share on other sites

Sve je to krasno i bajno....

....tako svake godine krena i znamo jako dobro kako završi...!!!!1 :plazi::hey:

Tako da treba biti jako oprezan sa svime time...

Link to comment
Share on other sites

Ljudi koji znaju neće direktno reći al meni se čini po slici koju sam vidio da se radi o djelu nedovršenog autoputa ZG - Sisak.

Ravno, široko, sa ogradom...

Link to comment
Share on other sites

Ljudi koji znaju neće direktno reći al meni se čini po slici koju sam vidio da se radi o djelu nedovršenog autoputa ZG - Sisak.

Ravno, široko, sa ogradom...

zvuci dobro, i ako je stvarno tako jel to znaci da ce se svake godine zatvarati taj dio autoceste na tri dana ili kaj vec?? gdje ce ljudi, znatizeljnici ostavljati aute??.. ja mislim da bi do moral biti opet neki aerodrom da podnese veci broj ljudi

!ipak se takav sport kod nas tek razvija!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.