Jump to content

Renault Koleos


dculjak

Recommended Posts

Avo link na Autoklub

Autoklub

Lijep je... Al prednji dio mi ne izgleda kao da slijedi novi renaultov dizajnerski trend...

Edited by dculjak
Link to comment
Share on other sites

Opet još jedan renault čiji zadnji dio izgleda čudno, u cjelini ne izgleda loše ali nekako mi to nije to. Ali niti laguna ne izgleda dobro na slikama a u

Link to comment
Share on other sites

Avo link na Autoklub

Autoklub

Lijep je... Al prednji dio mi ne izgleda kao da slijedi novi renaultov dizajnerski trend...

Nadam se da će bar kod njega zadr

Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu auto odlicno izgleda.Prednji deo mi vise prati trend koji je poceo Clio 3.A zadnji deo je u stilu novog Scenica i na Coleosu odlicno izgleda. :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Odlicno izgleda i radujem se ovom modelu, samo mi je zadnji kraj nekako nepraktican, jednostano cemu onako zakoseno zadje staklo, manja preglednost zbog velikih zadnjih stubova, manja prakticnost, a i meni licno nije neki estetski pogodak :tup:

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam ga ja još ranije kada su prvi put postavili fotke na net. Ove fotke i one što sam ranije video baš i nemaju nešto zajedničko. Polako, verovatno će ga još 100 puta promeniti do serijske proizvodnje. Mada, meni se sviđa :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam ga ja još ranije kada su prvi put postavili fotke na net. Ove fotke i one što sam ranije video baš i nemaju nešto zajedničko. Polako, verovatno će ga još 100 puta promeniti do serijske proizvodnje. Mada, meni se sviđa :bigl:

Mislim da su to slike kakav će ići u serijsku proizvodnju.

O njemu ima i na T-portalu.

Meni je lijep, makar sebe ne vidim u bilo kojem SUV-u :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Da, a razlika izmedju safrana i SUV-a je tako vellika, da nemreš bilivit... :rotfl:

:vrit::bigl:

A opet, moj stari bi vjerojatno dao 3 Lagune za takvo nešto :nezna:

Sve u svemu, dobro da R ima sada predstavnika i u ovom segmentu, biti će zanimljivo vidjeti prodajne rezultate

Link to comment
Share on other sites

Auh... evo kontradikcija... RUŽNOOO, baca mi na kineza... uh, loše... jedino što valja je unutra... srećom ne proizvodi se još...

Link to comment
Share on other sites

^^ meni baš ne baca na Kineza, naprotiv, izgleda jako simpatično i ima neki Renaultovski štih... izvana, a iznutra da ne govorim! kad se sjetim Kineza i onih Ssyangnešto, pa ovo je melem za oči! :hey:

Link to comment
Share on other sites

iskreno, očekivao sam look ala chinese ili kakva druga hard copy/paiste, ali ovo je bilo zbilja ugodno iznenadjenje....

Link to comment
Share on other sites

^^ meni baš ne baca na Kineza, naprotiv, izgleda jako simpatično i ima neki Renaultovski štih... izvana, a iznutra da ne govorim! kad se sjetim Kineza i onih Ssyangnešto, pa ovo je melem za oči! :hey:

E to... ima taj neki stih i zbog toga mi se jako svidja... Zbog tog nekog stiha sada i vozim Renault i mislim da cu bez obzira sta bilo (koliko me puta nanovo "sarmirao" cudnim zvukovima :tup: ) i nastaviti voziti Renault... :hura:

Edited by dculjak
Link to comment
Share on other sites

E to... ima taj neki stih i zbog toga mi se jako svidja... Zbog tog nekog stiha sada i vozim Renault i mislim da cu bez obzira sta bilo (koliko me puta nanovo "sarmirao" cudnim zvukovima :tup: ) i nastaviti voziti Renault... :hura:

e baš to.... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

sto se tice unutrasnjosti renaultu stvarno nema premca. za klasu su iznad svih ostalih. stvarno savrsen spoj elemenata iz scenica i lagune 3.

Link to comment
Share on other sites

baš mi je heben, a i zadnji kraj mrak izgleda... A vjerujem da ima podosta Nissanove tehnologije koja je bez premca u segmentu...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.