Jump to content

Pozdrav svima


krakinho

Recommended Posts

Prije par godina sam se prvi put registrirao, ali guzva na poslu, kuci sada vec dvoje male dice i tako to...i normalno obrisali su me, tako da moram ponovo u clanstvo.

Nadam se da cu ovaj put biti aktivniji.

Inace vec 3 godine se vozi Grand Espace IV, 2.2 dci...prije njega sam vozio Lagunu II, 2.0T (prodana zbog prve prinove u obitelji - malo pre-sportska za male bebe), te je umjesto Lagune kupljen Espace.

Prije 3 mjeseca sam zeni kupio Lagunu III, 2.0 dci 150, dinamique sa svim sto se moze ugraditi u nju (prije je vozila Clio II).

Slike Espace-a i Lagune cu uploadati cim nadjem kako se to radi (ako uopce moze).

Inace za Renault u F1 navijam jos od njihove prve sezone ('77), pa samo po tom podatku pretpostavljam da sam medju najstarijima tu.

Jos jednom pozdrav svima,

Krakinho

Link to comment
Share on other sites

Prije par godina sam se prvi put registrirao, ali guzva na poslu, kuci sada vec dvoje male dice i tako to...i normalno obrisali su me, tako da moram ponovo u clanstvo.

Nadam se da cu ovaj put biti aktivniji.

Inace vec 3 godine se vozi Grand Espace IV, 2.2 dci...prije njega sam vozio Lagunu II, 2.0T (prodana zbog prve prinove u obitelji - malo pre-sportska za male bebe), te je umjesto Lagune kupljen Espace.

Prije 3 mjeseca sam zeni kupio Lagunu III, 2.0 dci 150, dinamique sa svim sto se moze ugraditi u nju (prije je vozila Clio II).

Slike Espace-a i Lagune cu uploadati cim nadjem kako se to radi (ako uopce moze).

Inace za Renault u F1 navijam jos od njihove prve sezone ('77), pa samo po tom podatku pretpostavljam da sam medju najstarijima tu.

Jos jednom pozdrav svima,

Krakinho

Zahvaljujem svima na dobrodošlici i iskreno se nadam da ću u ovom ponovljenom pokušaju biti aktivniji na forumu.

Ne mogu obećati, ali nadati se mogu. :-)

Pozdrav svima,

Krakinho

P.S. Nadam se da ću uskoro moći uploadati fotke voznog parka. :-)))

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem svima na dobrodošlici i iskreno se nadam da ću u ovom ponovljenom pokušaju biti aktivniji na forumu.

Ne mogu obećati, ali nadati se mogu. :-)

Pozdrav svima,

Krakinho

P.S. Nadam se da ću uskoro moći uploadati fotke voznog parka. :-)))

Evo, fotke su uploadane, pa uzivajte. :-)))

K.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.