Jump to content

Evo mene jopet do vas...


fjsport

Recommended Posts

Evo ja nakon dugog razdoblja opet da povirim na forum, kad ono nema mjesta na novom forumu za mene - triba se ponovo registrirat.

Pa eto:

Iz Splita sam, od Renaulta vozim Modus dci 106 ks iz 2005. i Clio dci 82 ks iz 2002.

Vecinu vremena vozim Suzuki SX4 1.6 4x4 iz 2007., a Modus i Clio su mi od roditelja auti koje sam vozio dok nisam kupio Suzuki, a vozim ih povremeno i sad...

Inace, nasa familija ima dugu povijest Renaulta - pocevsi od Renaulta 18, pa 4-orke, pa Clio I, pa Laguna II dci, pa do sadasnjih modusa i clia... tako da se slobodno moze reci da smo zaljubljenici u tu marku...

E sad, kako meni nikad djava ne da mira, tako mene opet nesto prpa po glavi kako bi ja opet dosa do nekog renolica, pa su mi u glavi Twingo GT ili eventualno ako bi se nasao koji dobar Scenic 2.0T... pa sam eto dosa povirit opet tu da vidim sta se prica o njima...

Eto, toliko od mene zasad...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.