Jump to content

2008 FIA Formula One World Championship


ZD1400RT

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ZD1400RT

    20

  • dolac

    12

  • ip

    7

  • LagunaGT

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Ne, uopće se Hamiltona ne "gura", Alonso je izmišljao

'Mislim da momčadi mogu najbolje pomoći ako u svakoj utrci osvojim 10 bodova, a to sad ne mogu. Lewis ne treba moju pomoć za uspjehe koje ostvaruje. Jasno je da ako ima bolje pripremljen bolid, a na mojem se ne otklanjaju ni osnovni problemi, da će ostvariti bolje rezultate. Ako se utrkujemo u istim bolidima i onda se poka
Link to comment
Share on other sites

Post je prebačen ovde jer ta vijest nije potvrđena niti se išta komentiralo pored linka stoga je bespotrebno otvrati novi topic.

I da je istina, što bi onda sa Kubicom? Svi znamo da Alonso zahtjeva mjesto 1. vozača, a Kubica nije 2. razredni vozač.

Link to comment
Share on other sites

^^ uvijek mi se činio nadut ali ovo, baš je teško povjerovati!

"Ja sam veličanstven u tim situacijama" - pa on se ponaša ko jebeni teenager...

Link to comment
Share on other sites

^^^

što se to događa u Ferrariju?!

C/P sa T-portala

'Kimi nije prijatelj i ne očekujem pomoć'

U talijanskoj momčadi ipak ne cvjetaju ru

Link to comment
Share on other sites

Bem ti, koji je gospodin covjek ovaj Massa. Tako skroman i zahvalan ... a toliko breme na ledjima. Za razliku od "jenebog teenagera" ... :plazi:

zbilja oprosti, da sam na tvom mjestu zapitao bi se! ovo je ekstra glup komentar! da ti prevedem šta je massa reko po naški, vidim da smo zemljaci, reče massa novinarima "UZDAM SE U SE I U SVOJE KLJUSE" i da to je skromno, ne traži tuđu pomoć, ne očekuje kukavičko sklanjanje kimmija, kao što svi znamo da heiki radi hamiltonu...

a ovo hamiltonovo neću ni komentirati!

apsolutno ne razumijem, valjda od 1000 ljudi jedino bi ti rekao da je ovo bilo umišljeno! matere ti pa ko mu dolazi do bodova nego on sam!

p.s. čito sam i gluposti, oprosti ali stvarno su gluposti, koje si napisao topicu o monzi, Bože sačuvaj! sporiji auto se treba skloniti bržemu???!?!?!?!??!?!?! a pravilo prije i posliije, nemoj izvlačiti iz konteksta! ode ja OT!

Edited by LagunaGT
Link to comment
Share on other sites

zbilja oprosti, da sam na tvom mjestu zapitao bi se! ovo je ekstra glup komentar! da ti prevedem šta je massa reko po naški, vidim da smo zemljaci, reče massa novinarima "UZDAM SE U SE I U SVOJE KLJUSE" i da to je skromno, ne tra
Link to comment
Share on other sites

Ne trudi se, nema vajde :laugh:

a u pravu si! samo imam osjećaj da čovjek iznosi ovakve komentare da bi počeo nekakvu raspravu! a komentari su stvarno na razini!

Link to comment
Share on other sites

a u pravu si! samo imam osjećaj da čovjek iznosi ovakve komentare da bi počeo nekakvu raspravu! a komentari su stvarno na razini!

Ok, necu vise! Izvinjavam se za ucinjeno ...

Link to comment
Share on other sites

Utoliko sam kliknuo na link i uvjerio se u istinitost tvoje tvrdnje. :bigl:

Mislim da će osvjetljenje biti jače, nego što se vidi na simulatoru.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

BMW je potvrdio da za sljedeću sezonu ostaju Heidfeld i Kubica, stoga Alonsu ostaje ili Renault ili Honda..... :)

Nadam se da je njemu jasno gdje treba ić/ostat. :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
VOZAČI NEZADOVOLJNI HAMILTONOVOM VOŽNJOM

F1 vozači izrazili su veliko nezadovoljstvo na nedavne kontroverzne poteze Lewisa Hamiltona na stazi, te su odlučili o tome porazgovarati na sutrašnjem sastanku nakon slobodnih treninga na kineskoj stazi Shanghai.

Direktori GDPA (Grand Prix Drivers' Association) udruge, Mark Webber i Jarno Trulli, izjavili su kako će porazgovarati s direktorom utrke, Charliejem Whitingom, o Hamiltonovim vo

Link to comment
Share on other sites

C/P sa F1-hr.com

FIA POKRENULA NATJEČAJ ZA STANDARDNI F1 MOTOR

FIA je danas izdala pismenu objavu o pokretanju natječaja za standardni F1 motor, kojeg bi od 2010. godine trebale koristiti sve momčadi.

Iako se vjerovalo kako je ideja o standardnom F1 motoru bilo samo sredstvo poticanja ekipa da što prije dogovore nova pravila kojima bi se smanjili troškovi natjecanja, čini se kako su predsjednik FIA-e, Max Mosley, i Bernie Ecclestone, šef Formule 1, zapravo cijelo vrijeme mislili ozbiljno.

"FIA će danas otvoriti natječaj za standardni F1 motor i mjenjač kojeg će proizvoditi treća strana i koje će momčadi koristiti u sezoni 2010., 2011. i 2012. FIA-inog Svjetskog prvenstva Formule 1," piše u objavi. "Sa

Link to comment
Share on other sites

Standardizirani motor? Bezveze

Točno tako...

Uzas. Kao da zele ukinuti F1.

Ma čekaj nije još došlo najgore. Vidit ćeš kad za koju godinu budu vozili na struju!

E onda ću prestat gledat...

Stvarno donose neke odluke od kojih gubi smisao natjecanja. je**te,pa doć će ta

formula ko Polo Cup,sve isto samo drugi vozač i druge naljepnice... Strava...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.