Jump to content

Tepisi


jazzie

Kakve tepihe imate u autu?  

118 members have voted

  1. 1. Kakve tepihe imate u autu?

    • 1. Gumene
      64
    • 2. Obicne
      59


Recommended Posts

reko si da ne odgovorim na ankeru, a ja pitam na koju anketu da ne odgovorim

ima ih vise, a ja ti to ne kuzim bas

ha? :??:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rain

    6

  • jazzie

    6

  • Junix

    6

  • psykoman

    6

Top Posters In This Topic

a jeste vas dvoje za- :OT: -arili topic :roll:

tko oftopicari?

striktno se drzimo teme jer meni i dalje nije jasno sto s ljudima koji nemaju tepihe????

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je kakve tepihe imate u autu, i na izbor imaš ili gumene ili platnene. Ako imaš ijedne od ta dva, onda u pollu klikneš na jedno od to dvoje. Ako imaš neke druge ili nemaš uopće, onda napišeš to, ili ne pišeš ništa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gumeni definitivno!!! a ima i zgodnih primjeraka za kupiti!!! ovi blesavi cupavi se zmazu cim stanes na njih, unistavaju se brzo i tesko se peru!!! gumeni pod mini wash i clean!!! ;)

gumeni definitivno!!! a ima i zgodnih primjeraka za kupiti!!! ovi blesavi cupavi se zmazu cim stanes na njih, unistavaju se brzo i tesko se peru!!! gumeni pod mini wash i clean!!! ;)

gumeni definitivno!!! a ima i zgodnih primjeraka za kupiti!!! ovi blesavi cupavi se zmazu cim stanes na njih, unistavaju se brzo i tesko se peru!!! gumeni pod mini wash i clean!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Slazem se ,gumeni ili oni drugi ipak obicni ili čupavi !!

ma znas sta ja sam u yugu imo nešto kao linoleum :))

a ovi fili su za ljeto mozda ,sad kad je ova kišurina bolje mi nekako s ovim gumenim !! A sad mozda su gadni !! utvari vjerojatno ,al i oni su kad se uprljaju od blata .....

Slazem se ,gumeni ili oni drugi ipak obicni ili čupavi !!

ma znas sta ja sam u yugu imo nešto kao linoleum :))

a ovi fili su za ljeto mozda ,sad kad je ova kišurina bolje mi nekako s ovim gumenim !! A sad mozda su gadni !! utvari vjerojatno ,al i oni su kad se uprljaju od blata .....

Link to comment
Share on other sites

Eko eko?

Aki poslao iz Rijeke antracitne platnene sa crvenim rubom :hura:

Gumeni, fuj, pa nisam na brodu :laugh:

Edit:

E a zašto su gumeni 'gumeni', a platneni 'obični' :??: Zašto platneni nebi bili 'platneni' a gumeni 'bezvezni'? :roll::zubo:

Edited by Sale
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Oni originalni gumeni sive boje su zakon. Nisu imali nikakav miris kada su kupljeni. To je vec ukazivalo da su kvalitetni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

I uz Clio II a i sad kad sam izeo III, dobio sam obične tepihe. Mada lepše izgledaju, nisu baš zahvalni za odr

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.