Jump to content

pozdrav ekipi


REVERCHON

Recommended Posts

Zivim u Lyonu i isko sam vezan uz auto sport i automobile za forum sam cuo preko Jenog Vaseg clana koji me i pozvao da Vam se pridruzim pa evo me,sobzirom da sam u Francuskoj i imam svakodnevne i cijelodnevne kontakte sa renault vozilima mozda mogu pridonjeti rijesavanju svakodnevnih tegoba vlasnika tih vozila kako za normalni uporabu tako i za natjecateljsku uporabu.Nadam se ljepom i ugodnom druzenju,POZDRAV SVIMA

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav...imaš sad pristup forumu pa mo

Link to comment
Share on other sites

ok uklonit cu nije problem

hvala

Nema problema, samo pravila. ;)

...nadam se da će ti se forum svidjet i da ćemo ponešto naučit od tebe. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Nema problema, samo pravila. ;)

...nadam se da će ti se forum svidjet i da ćemo ponešto naučit od tebe. :dobroje:

Nema razloga da mi se nebi svidjao a o ucenju,bit ce mi drago ako mogu pridonjeti necijem uspjehu ili rijesenju nekog problema,ipak sam blize izvoru pa eto.Hvala na dobrim zeljama i dobrodoslici

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.