Jump to content

Velika Gorica 402


CLIO 1.2

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CLIO 1.2

    27

  • deki

    22

  • XelA

    20

  • apach

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaka Čast ljudovi!

Mene nije bilo jer san mora na svadbu u subotu, a nakon svadbe u nediju san bija "bolestan"

Link to comment
Share on other sites

di' je Kokolo....on još nije ništa napisao....

hmm....ili sam propustio....idem skrolati

Link to comment
Share on other sites

A i golf 1 je sve iznenadio kao ima 1.6 dizel... :tup:

U njemu i je 1.6 TD ;)

80 ks serijski, ali auto nema elektronike pa se ne moze ni cipati, tako da je samo mehanicki tuning u igri :)

Link to comment
Share on other sites

U njemu i je 1.6 TD ;)

80 ks serijski, ali auto nema elektronike pa se ne moze ni cipati, tako da je samo mehanicki tuning u igri :)

Ajde nek netko vec veli sto taj golf 1 ima pod haubom i neka to potvrdi 100% :evil:

Jeb* mamu, ja sam cuo da ima unutra 1,8 Turbo iz Audia A3... :tup::??:

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Ajde nek netko vec veli sto taj golf 1 ima pod haubom i neka to potvrdi 100% :evil:

Jeb* mamu, ja sam cuo da ima unutra 1,8 Turbo iz Audia A3... :tup::??:

:hey:

Ima 1.6 TD-

Link to comment
Share on other sites

Guest Jankinjo
Ajde nek netko vec veli sto taj golf 1 ima pod haubom i neka to potvrdi 100% :evil:

Jeb* mamu, ja sam cuo da ima unutra 1,8 Turbo iz Audia A3... :tup::??:

:hey:

je 1,6TD nadrukan do bola!! Ja vidio dok je mašina bila u sastavnim djelovima, zamašnjak olakšan maximalno.

Link to comment
Share on other sites

2HANS vidio te u nedjelju u VG u boksovima,lagano poslikao pilu al je bila malo gu

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.