Jump to content

2008 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX


ZD1400RT

Recommended Posts

Ah, lijepo! Tri momcadi na vrhu. Cestitke Kubici, ipak mislim da nece pobijediti jer je laksi. Ustvari mislim da su svi laksi od Kimia i Heifilda.

Volim gledati i kvalifikacije i ona svinjarija sa nogometom im zbilja nije trebala.

Link to comment
Share on other sites

Nazalost nisam bio u mogucnosti gledat Q... :frown:

a ovaj hrt je fakat s**nje!!!!

placamo jebenu pretplatu i formulu ne mozemo odgledat do kraja!!! :mad:

ma bezobrazni su u tri mame 3.14ckine!!! :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Bravo Massa!

2006062783436524652_rs.jpg

Klasična trka, ali opet sa zanimljivim detaljima! Ono što sam govorio, Hamiltonu fali 2-3 sezone iskustva, a sad kad vidim kako se ponaša pod presingom i kako prigovara Fisicu i Davidsonu koji su bili u istom krugu ne znam u kakvog vozača će se razviti. Kubica mi je bio odličan iako je izugubio prve dvije pozicije jer je cijelu trku dr

Link to comment
Share on other sites

utrka zanimljiva, sorry piquet, bravo za kubicu i bavarsku skalameriju, a lewis "crni vitez" hamilton je danas prevršio svaku mjeru mlatarajući rukama kod svakog obila

Link to comment
Share on other sites

utrka zanimljiva, sorry piquet, bravo za kubicu i bavarsku skalameriju, a lewis "crni vitez" hamilton je danas prevršio svaku mjeru mlatarajući rukama kod svakog obila
Link to comment
Share on other sites

Ionako vecina "ljubitelja" nogometa razultate prati samo na teletekstu s listicem u ruci. Opcenito me nervira to stalno forsiranje nogometa naustrb svih drugih sportova.

SVETOGR

Link to comment
Share on other sites

uz ljigu alonsa pokazo se još jedan ljigavac, hamilton

takva vo

Link to comment
Share on other sites

cudan je taj massa... prvo napravi pocetnicku gresku, a sad odveze majstorsku utrku. Da ima konstantu bio bi prvak bez sumnje..

Link to comment
Share on other sites

Dobra utrka! Hamilton je popušija na startu,slabo krenija,pa je onda iša na silu prolazit nakon prvog boxa. Međutim "vlakovođa" Fisikela ga je razljutio ko neuškopljenog bika,tako da je crni vitez bio prisiljen rukom gestikulirati što misli

o njegovom načinu vo

Link to comment
Share on other sites

Jako dosadna utrka,najdosadnija od pocetka sezone! Hamilton me razočara skroz kao vozač i kao čovjek,ako nije mogao s onakvim bolidom učinit nešto više onda stvarno neznam,pa čovjek se cijelu utrku nije spustao ispod 1:36:00 katastrofa!

A tek ona pocetnicka greška kad se popea na Alonsa,pfff totalno je bio dekocentriran ili mozda u panici zbog lošeg starta utrke.

A čovijek koji me je jos jednom oduševija je Robert Kubica,da im je jos malo poradit na top seedu bili bi uz bok Ferrariju i Mclarenu,donekle su i sad...

A ako Alonso izvlači maksimum iz bolida i posti

Link to comment
Share on other sites

To ce samo bit jedna dosadna utrka bez kise....

točno je tako i bilo :frown: ... bilo nekih situacija ali to je sve ništa...

Link to comment
Share on other sites

točno je tako i bilo :frown: ... bilo nekih situacija ali to je sve ništa...

Nemojte misliti da provociram ili nešto več me samo zanima zašto vam je trka bila dosadna? Meni je bila OK trka sa primjesom iznenađenja od strane BMW-a, Hamiltona, bilo je ganjanja, pretjecanja, napetih situacija kroz boxove...

Link to comment
Share on other sites

Ja zaspao negdje na polovici :tup: , ZD1400RT me zarazio spavanjem :bigl:

Ono što sam vidio je bilo OK, nije baš bilo dosadno. Hamilton je pokazao kolika je "sirovina" - izgleda da bi mu se svi trebali micati i klanjati.

Nakon pauze očekujem da će Renault biti bolji, ali na

Link to comment
Share on other sites

Ja zaspao negdje na polovici :tup: , ZD1400RT me zarazio spavanjem :bigl:

Ono što sam vidio je bilo OK, nije baš bilo dosadno. Hamilton je pokazao kolika je "sirovina" - izgleda da bi mu se svi trebali micati i klanjati.

Nakon pauze očekujem da će Renault biti bolji, ali na

Link to comment
Share on other sites

Ja zaspao negdje na polovici :tup: , ZD1400RT me zarazio spavanjem :bigl:

Ono što sam vidio je bilo OK, nije baš bilo dosadno. Hamilton je pokazao kolika je "sirovina" - izgleda da bi mu se svi trebali micati i klanjati.

Nakon pauze očekujem da će Renault biti bolji, ali na

Link to comment
Share on other sites

Kako odolit snu uz ono fino zujanje bolida? :zubo:

Sudeći po zadnjoj utrci da bi Renault ugrozio BMW, morao bi ugrozit Ferrari i McLaren, a još uvijek su miljama daleko. Volio bi da se dogodi ćudo, ali sumnjam.

Ma baš mi dobro došlo - prava zvučna kulisa za spavanje :bigl:

Ja nekako mislim da će McLaren još pasti i da će se R s njima boriti :nezna:

Mo

Link to comment
Share on other sites

Bahrain u par videa (video je sa natelkija pošto yotube redovito uklanja f1 snimke):

Hamilton jaši Alonsa:

1_6674.jpg

1_6673.jpg

Hamilton se razbio na treningu:

1_6593.jpg

Alonso slajda na treningu:

1_6592.jpg

Alonso vs Sutil na treningu:

1_6607.jpg

Inače natelki ima dosta f1 materijala pa slobodno prosurfajte :)

Link to comment
Share on other sites

Ova zadnja 2 videa nisam vidio. Milsim da bi se FIA trebala pozabaviti sa ovim zatvaranjima unutar zavoja jer ako je vozač dopustio da mu ovaj iza njega uleti onda nek zagrize govno do kraja i pusti ga umjesto da riskira utrku i sebi i protivniku. Coultard je zajebo već dvojicu u 3 utrke!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ja je gledao uzivo :) 2. put vec u Bahrainu. 2006 i sada 2008.

Ok je ta formula samo sam malo oglusio :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.