Jump to content

Clio 3 RS 197 (moje želje moji snovi)


Tiho

Recommended Posts

Čovječe 5 godina nisam vidio ovaj topic pa evo malo novosti :D

 

 

Sviječice su mijenjanje na 60.000. HP expres je donio nešto potrepština budući da je mali nakupio 81.000 km i 6 godina. E sad, nisam uzeo remenicu radilice... dal sam trebao? Niti ovlašteni niti itko koga sam zvao nije dao tu stavku na ponudi.... NWM bude mehaničar to rasturio pa nek naruči ako misli da treba. Hvala @Raptor6767 

 

czsYS6i.jpg

Edited by Tiho
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tiho

    16

  • Coupe RS

    8

  • BALEV

    8

  • Raptor6767

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala tebi na povjerenju! Uživaj!  :prijatelji:

 

Nemoj da te skupljam po shopping centrima više. :p

Link to comment
Share on other sites

Ja mjenjao jucer sve u Renaultu. Dobio sam popust na 5g starosti i jos od Renaulta dodatni popust. Jer drugi motor nije ni 50 000km izdrzao a da nesto od garniture nevalja tako da mjenjao to sto prije i bas me zanima u kakvom stanju su ti dijelovi. Usput ni remenica mi nije bas naj tako da tvoju sigurno pogledaj i uzmi Sasicovu a ne u servisu gdje dodje 1790kn. Ova je oko 650kn kod Andjelka.

Link to comment
Share on other sites

Hvala tebi na povjerenju! Uživaj!  :prijatelji:

 

Nemoj da te skupljam po shopping centrima više. :p

 

Ma to mi je Zagrebački smog zaprljao leptir gasa.... Hvala što si došao  :zivili:

Link to comment
Share on other sites

Ja mjenjao jucer sve u Renaultu. Dobio sam popust na 5g starosti i jos od Renaulta dodatni popust. Jer drugi motor nije ni 50 000km izdrzao a da nesto od garniture nevalja tako da mjenjao to sto prije i bas me zanima u kakvom stanju su ti dijelovi. Usput ni remenica mi nije bas naj tako da tvoju sigurno pogledaj i uzmi Sasicovu a ne u servisu gdje dodje 1790kn. Ova je oko 650kn kod Andjelka.

 

Ovlašteni mi je dao prvu ponudu 3700, onda sam trazio popust na 5+ pa je druga bila 3000kn, dok lokalni mehaničar traži 2000. S ovim dijelovima sam ispod 2000 (bez ulja jel)

Link to comment
Share on other sites

Ma to mi je Zagrebački smog zaprljao leptir gasa.... Hvala što si došao :zivili:

Kad se voziš ko pica pa ti se zaštopava usis. :p

Link to comment
Share on other sites

Kad se voziš ko pica pa ti se zaštopava usis. :p

Lol ja ne vozim, ja nisko letim :D Ponekad mi pucketa ispuh :D  :vjestica:  sry zrmi morao sam  :39:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Servis riješen, i za divno čudo, čim je auto vidio servis, vidim puknutu prednju oprugu dok je bio na dizalici....

Link to comment
Share on other sites

Servis riješen, i za divno čudo, čim je auto vidio servis, vidim puknutu prednju oprugu dok je bio na dizalici....

 

 

Prodam ti ih povoljno ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

post-5593-14085362795786_thumb.jpg

 

Čeka se kugla za prednju desnu stranu...

post-5593-14085363034188_thumb.jpg

post-5593-14085363530023_thumb.jpg

Edited by Tiho
Link to comment
Share on other sites

Evo ga

post-5593-14087242508565_thumb.jpg 

post-5593-14087242810143_thumb.jpg

 

Edited by Tiho
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.