Jump to content

3. SLAVONSKO-BRODSKI RENAULT ROAD SHOW


Puzzleman

Recommended Posts

Ovako, meni je prosle godine na meetu u SB bilo super, a to sto je bilo prasine i makadama nista strasno moj clio je to izdrzao bez problema. A ove godine jedva cekam da se pojavim na ovogodisnjem okupljanju. Svaka cast na trudu domacinima jer organizovati jedno takvo okupljanje nije jednostavno, a treba uloziti dosta truda i slobodnog vremena. U ostalom, ja cu i ove godine doci na to okupljanje, a jos sam u dilemi dali da nocim ili ne. Ima jos vremena do toga, uglavnom ocekujete ekipu iz BiH za koju se nadam da ce doci u vecem broju nego prosle godine :hey: :hey: :hey:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 16 tl

    31

  • Toca_sb

    19

  • Rain

    6

  • Dinnek

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 SB ekipa

Ne mijenjat lokaciju ako nema makadama. Izgleda da cu moc doc na jedan dan pa da se isproba makadam opet :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Iako nisam bio prošle godine čuo sam samo pozitivne komentare.....

A što se tiče organizacije Brođani svaka čast :dobroje: , što imate vremena,

Link to comment
Share on other sites

Osobno od ovoga na meni-u jedem samo cevape i grah, nadam se da ih bude, jer kad krene navala na čevape, a bude pošto je tako bilo i prošle godine, mo

Link to comment
Share on other sites

Osobno od ovoga na meni-u jedem samo cevape i grah, nadam se da ih bude, jer kad krene navala na čevape, a bude pošto je tako bilo i prošle godine, mo
Link to comment
Share on other sites

Cevape mi donosimo...i nema da fali :D

Ja nisam ništa rekao.Ja samo čitam. :nezna::bigl:

Link to comment
Share on other sites

2 16_tl : Jel taj čobanac u Jelenu? ;) Ako je ostajem kampirat u subotu :)

Ne.

Link to comment
Share on other sites

Cevape mi donosimo...i nema da fali :D

zadnji put su mi bili odlicni i planuli su dok su rekao "keks" kao i one kobasice vaše kako ono "suđukice" tako nekako mmmmmm...

što se tiče lokacije meni je ok, ja sam sa svojim autom lagano isao i sve je super proslo, malo prasine ovo ono ali nema veze... livade ima, ma ok je, i nisam imao problema sa komarcima, vjerojatno ja njima smrduckam...

Link to comment
Share on other sites

zadnji put su mi bili odlicni i planuli su dok su rekao "keks" kao i one kobasice vaše kako ono "suđukice" tako nekako mmmmmm...

što se tiče lokacije meni je ok, ja sam sa svojim autom lagano isao i sve je super proslo, malo prasine ovo ono ali nema veze... livade ima, ma ok je, i nisam imao problema sa komarcima, vjerojatno ja njima smrduckam...

Ove godine imaš malo više od kilometra makadama u usporedbi sa prošlogodišnjih preko 4 km...

A komaraca uopće nema - malo ih nadmorska visina hebe...

Link to comment
Share on other sites

Ove godine imaš malo više od kilometra makadama u usporedbi sa prošlogodišnjih preko 4 km...

A komaraca uopće nema - malo ih nadmorska visina hebe...

pa sta nije na istom mjestu?

Link to comment
Share on other sites

Je na istom mjestu samo što je ovaj put cesta asfaltirana skoro cijelim putem, ostaje nešto sitno makadama u odnosu na prošlu godinu...

A što se kampiranja tiče... ako nas se skupi dovoljno i ja sam za tu opciju...

Link to comment
Share on other sites

Je na istom mjestu samo što je ovaj put cesta asfaltirana skoro cijelim putem, ostaje nešto sitno makadama u odnosu na prošlu godinu...

A što se kampiranja tiče... ako nas se skupi dovoljno i ja sam za tu opciju...

krico smo se onda razumjeli, gore si napisao da ima vise od kilometra makadama u svakom slucaju ok, ionako mi je svejedno. još si samo moram srediti na poslu slo dane i eto me...

Link to comment
Share on other sites

jel ima da bi netko kampirao tamo?

ja i glavni kuhar. :tup::bigl::roll:

Link to comment
Share on other sites

Cesta se asfaltira a pitanje hoće li uopće ostati makadama :). To će nam najbolje znati lega KEC koji to sve nadgleda i ispituje. :hey:

Upravo prošao tim putem Ruševo - Levanjska Varoš većina je već gotovi asfalt a manji dio prvi sloj, a najmanji dio makadam manje od km, a već vidim da je priprema za prvi sloj gore ;).

Za kampiranje ja za!

Edited by Kundak
Link to comment
Share on other sites

A što se kampiranja tiče... ako nas se skupi dovoljno i ja sam za tu opciju...

ja i glavni kuhar. :tup::bigl::roll:

Za kampiranje ja za!
Link to comment
Share on other sites

Za ekipu iz Osijeka moramo birati altrnativni pravac ili će nam Kec dati potpuni info da li će biti radova 7 6.

Ili ćete ići autoputom.To moram znati.

Link to comment
Share on other sites

Za ekipu iz Osijeka moramo birati altrnativni pravac ili će nam Kec dati potpuni info da li će biti radova 7 6.

Ili ćete ići autoputom.To moram znati.

Iza I maja odoh osobno da se uvjerim o stanju radova :angel:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.